Logo
Wydrukuj tę stronę

"Barwy natury oczami ptaka" - wystawa w Piwnicy PodCieniami

"Barwy natury oczami ptaka" - wystawa w Piwnicy PodCieniami Fot. Piotr Krupa

Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza na wystawę fotografii Piotra Krupy "Barwy natury oczami ptaka". Wystawa jest nagrodą dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie za pracę "Bez tytułu" w 8. Ogólnopolskim Biennale Fotografii "Krosno - Miasto i ludzie. Pozdrowienia z Krosna 2015 r".

REKLAMA


Wernisaż wystawy odbędzie się 26 stycznia, o godzinie 18,  w Piwnicy PodCieniami (Krosno, Rynek 5). Ekspozycję można zwiedzać do 17 lutego.

Piotr Krupa (1966 - 2016)
Urodzony w Rzeszowie. Artysta fotografik, pilot, podróżnik, dziennikarz "Przeglądu Lotniczego". Członek Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Jego były prace zauważane i nagradzane w wielu konkursach krajowych i zagranicznych (m. in. National Geographic). Prace Piotra Krupy były pokazywane na kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Członek Aeroklubu Polskiego, gdzie jako przedstawiciel kadry Polski reprezentował nasz kraj na ogólnopolskich oraz światowych pokazach i zawodach motoparalotniowych (wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata). Połączył dwie pasje, które składają się na to, że fotografuje z innej perspektywy, z "lotu ptaka". Zginął podczas zawodów motoparalotniowych Riverfly 2016 roku w Płocku.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB: Barwy natury oczami ptaka - wystawa fotografii Piotra Krupy.

MRZwK/red.

  • autor: MRZwK/red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021