Logo
Wydrukuj tę stronę

Superwtorki w kinach Helios - bilety tylko za 14 zł!

Helios przygotował nie lada gratkę dla wielbicieli kina - akcję "Superwtorek". Od jutra, w każdy wtorek bilety na wszystkie seanse kosztować będą tylko 14 zł!

Superceny obowiązują we wszystkich obiektach sieci. Od 4 września bilety na wszystkie filmy w regularnym, wtorkowym repertuarze kosztować będą jedynie 14 złotych (do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł).

Widzowie z pewnością będą mieli z czego wybierać podczas wtorkowych seansów, gdyż filmowy wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie. Na ekranach kin Helios pojawi się między innymi polska komedia "Juliusz" z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej, czy dramat historyczny w reżyserii Filipa Bajona - "Kamerdyner". Wszystkich fanów rodzimej kinematografii ucieszy także premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, "Kler". Oczywiście sieć nie zapomina o młodszych Widzach. Przygodowy "Zegar czarnoksiężnika" czy też familijne tytuły "Mała stopa" i "Biały kieł" na pewno przypadną do gustu dzieciom i młodzieży. Zwolennicy horrorów nie przejdą natomiast obojętnie obok "Zakonnicy", o ile odważą się stanąć z nią twarzą w twarz...

ak, red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018