Logo
Wydrukuj tę stronę

"Natchnienia - Inspiracje - Kreacje". II cykl Spotkań Kobiet Pogranicza

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza Panie na II cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu Spotkania Kobiet Pogranicza "Natchnienia - Inspiracje - Kreacje".

REKLAMA


Szkolenia współfinansowane są przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska–Republika Słowacka 2007-2013.
 
Głównym celem szkoleń w ramach projektu jest podniesienie kompetencji, wiedzy i aktywizacja społeczno-zawodowa kobiet działających w sferze kultury na obszarze pogranicza polsko-słowackiego.
 
Cykl szkoleń obejmuje następujące bloki tematyczne:
- Esencja kobiecości
- Podniesienie kompetencji osobistych, kształtowanie wizerunku, budowanie pewności siebie
- Kobieta w sieci
- Podniesienie umiejętności posługiwania się komputerem
- Pomysł na…
- Podniesienie kompetencji zawodowych animatorek
- Pozytywna Ja
- Podniesienie kompetencji osobistych / podstawy coachingu - asertywność w pracy, autoprezentacja, pokonywanie stresu jako negatywnego zjawiska w życiu społecznym

Szkolenia obejmują 20 godzin dydaktycznych, a zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę i przez osoby specjalnie do tego projektu zaproszone - co zapewni im wysoką jakość.

Szkolenie odbędzie się w dniach od 16 do 18 stycznia br. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje o szkoleniach w ramach projektu Spotkania Kobiet Pogranicza Natchnienia - Inspiracje - Kreacje znajdziecie: www.rckp.krosno.pl, www.kobietypogranicza.wordpress.com, www.zenypohranicia.wordpress.com

mbm/rckp

  • autor: mbm/rckp

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021