Logo
Wydrukuj tę stronę

Wakacje na Zakynthos? Od przyszłego roku prosto z Rzeszowa!

Wakacje na Zakynthos? Od przyszłego roku prosto z Rzeszowa! Fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka uruchamia od nowego roku kolejne wakacyjne połączenie. Z Rzeszowa będziemy mogli polecieć do Zakynthos.

REKLAMAOd czerwca 2017 roku turyści z Podkarpacia i regionu będą mogli polecieć na malowniczą wyspę Zakynthos. Obok Krety i Korfu to trzecia grecka wyspa dostępna bezpośrednio z Rzeszowa.

- Nowe wakacyjne połączenie to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych pasażerów, którzy chcą odkrywać nowe miejsca i spędzać urlop w maksymalnie komfortowych warunkach - mówi Michał Tabisz, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wyspy Jońskie od lat przodują w rankingach popularności wśród turystów, również z Polski południowo-wschodniej. Jestem przekonany, że Zakynhtos będzie jednym z hitów przyszłorocznych wakacji - dodaje.

Pakiety wakacyjne można rezerwować w biurach podróży i na stronach internetowych touroperatorów (Itaka i Rainbow Tours).

Oprócz lotów do Grecji, w sezonie letnim 2017 r. podrzeszowskie lotnisko będzie oferować połączenia czarterowe na Majorkę i do Bułgarii (Burgas).

red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020