Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wakacje na Zakynthos? Od przyszłego roku prosto z Rzeszowa!

Wakacje na Zakynthos? Od przyszłego roku prosto z Rzeszowa! Fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka uruchamia od nowego roku kolejne wakacyjne połączenie. Z Rzeszowa będziemy mogli polecieć do Zakynthos.

REKLAMAOd czerwca 2017 roku turyści z Podkarpacia i regionu będą mogli polecieć na malowniczą wyspę Zakynthos. Obok Krety i Korfu to trzecia grecka wyspa dostępna bezpośrednio z Rzeszowa.

- Nowe wakacyjne połączenie to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych pasażerów, którzy chcą odkrywać nowe miejsca i spędzać urlop w maksymalnie komfortowych warunkach - mówi Michał Tabisz, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wyspy Jońskie od lat przodują w rankingach popularności wśród turystów, również z Polski południowo-wschodniej. Jestem przekonany, że Zakynhtos będzie jednym z hitów przyszłorocznych wakacji - dodaje.

Pakiety wakacyjne można rezerwować w biurach podróży i na stronach internetowych touroperatorów (Itaka i Rainbow Tours).

Oprócz lotów do Grecji, w sezonie letnim 2017 r. podrzeszowskie lotnisko będzie oferować połączenia czarterowe na Majorkę i do Bułgarii (Burgas).

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj