Logo
Wydrukuj tę stronę

Werbel - finałowy koncert plebiscytu muzycznego już 23 lutego

"Werbel 2017" to dwunasta edycja muzycznego plebiscytu Polskiego Radia Rzeszów, podczas którego wybierana jest najlepsza płyta podkarpackiego wykonawcy, wydana w roku ubiegłym. Muzyczną oprawą wieczoru zajmie się szkocki wokalista, były frontman słynnego zespołu Genesis - Ray Wilson.

Tym razem do walki o zwycięstwo przystąpiło 17 zespołów, spośród których jury wyłoniło laureata oraz wskazało 10 zespołów, które mogą starać się o Nagrodę Publiczności.

Głosowanie SMS potrwa do 16 lutego, do godziny 23.59 - głosuj TUTAJ.

Koncert finałowy, podczas którego zwycięskie zespoły odbiorą statuetkę "Werbla", odbędzie się 23 lutego, o godzinie 20:00 w klubie LUKR (Rzeszów, ul. Kopisto 1).

Muzyczną oprawą wieczoru zajmie się szkocki wokalista, były frontman słynnego zespołu Genesis - Ray Wilson. Podczas koncertu usłyszymy zarówno utwory solowe, jak i klasyki grup Cut, Stiltskin i oczywiście Genesis - w którym zastąpił samego Phila Collinsa - w akustycznej odsłonie.

Koncerty Raya Wilsona z zespołem to niezwykle muzyczne podróże, które wiodą przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Wilson obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. W styczniu tego roku minie 20 lat od pierwszego koncertu Genesis w Polsce. Z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się podczas koncertu paru niespodzianek w postaci utworów z trasy w Polsce i albumu "Calling All Stations'.

Bilety w cenie 59 zł i 79 zł, do nabycia w Sport’s B-B-Q oraz na www.lukr.club
 
Informacje znajdziecie też na facebook.com/PolskieRadioRzeszow

Dołącz do wydarzenia na FB: Finałowy koncert plebiscytu "Werbel 2017" / Ray Wilson

(ad), red., pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018