Logo
Wydrukuj tę stronę

Białobrzegi: uszkodzenie na siłowni

Białobrzegi: uszkodzenie na siłowni Fot. KrosnoCity.pl

Jedno z urządzeń na nowej siłowni zewnętrznej na Białobrzegach zostało zdemontowane. doszło do usterki, trwa ustalanie czy przyczyną była dewastacja.

REKLAMAZ siłowni na Białobrzegach zniknęło jedno z urządzeń.

- Po zgłoszeniu przez miasto wykonawcy siłowni plenerowej usterki urządzenia: Twister + Wahadło, zamontowanego na siłowni plenerowej przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie, w dniu 21 sierpnia  urządzenie zostało odesłane do producenta w celu stwierdzenia przyczyny awarii - informuje rzecznik prezydenta, Joanna Sowa.

Nie wiadomo czy przyczyną usterki była dewastacja, jednak na całym obiekcie widoczne są np. ślady niszczenia naklejek na urządzeniach.

- Ze względu na fakt, że są to nowe sprzęty, bez względu na wynik ekspertyzy producent zadeklarował bezkosztową naprawę lub wymianę powyższego sprzętu. Wykonawca w ramach umownej gwarancji z Zamawiającym - Gminą Miasto Krosno bezkosztowo zdemontował i niezwłocznie po otrzymaniu od producenta ponownie zamontuje ww. urządzenie - dodaje Joanna Sowa.

Siłownię plenerową na Białobrzegach uruchomiono pod koniec czerwca, zobacz: Białobrzegi: orbitrek nie działa, ale odbiór przeszedł "bez uwag"

Początkowo niesprawne było jedno urządzenie, które szybko naprawiono. Teraz uszkodzone zostało kolejne. Tym razem może to być skutek wandalizmu.

pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020