Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowi radni dzielnic i osiedli spotkają się po świętach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Zakończyła się kadencja rad miejskich jednostek pomocniczych, czyli krośnieńskich Radnych Dzielnic i Osiedli wybranych na lata 2015-2019. 26 kwietnia odbędzie się pierwsze posiedzenia nowo wybranych rad.

REKLAMA


- Z okazji zakończenia kadencji rad jednostek pomocniczych Miasta Krosna składamy Państwu serdeczne podziękowania za pełną zaangażowania pracę w radach Dzielnic i Osiedli w latach 2015-2019. Dziękujemy za wysiłek włożony na rzecz rozwoju społeczności lokalnej oraz za skuteczne działania podejmowane dla poprawy jakości życia Mieszkańców naszego Miasta, dzięki którym Krosno zmieniło się na lepsze. Życzymy sukcesów, wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz zdrowia i wszystkiego dobrego w życiu osobistym - podziękowania składał Piotr Przytocki oraz Zbigniew Kubit - przewodniczący Rady Miasta Krosna.

W piątek, 26 kwietnia br. o godz. 18.00 zaplanowano pierwsze posiedzenia nowo wybranych rad. - Zapraszamy do aktywnego udziału w tych posiedzeniach - zaprasza krośnieński magistrat.

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021