Logo
Wydrukuj tę stronę

Wygraj podwójny bilet na koncert Jennifer Batten w Krośnie

Jennifer Batten Jennifer Batten Fot. Ali Haschbach

Gitarzystka Michaela Jacksona zagra w Krośnie. Koncert Jennifer Batten już 25 kwietnia w RCKP. Mamy dla Was dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

REKLAMA


Koncert Jennifer Batten odbędzie się w RCKP (ul. Kolejowa 1), w poniedziałek (25 kwietnia), o godzinie 19. Gitarzystce towarzyszył będzie zespół w składzie: Jacek Prokopowicz, (klawisze), Łukasz Gorczyca (bas) i Tomek Dominik (perkusja).

Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: Jennifer Batten oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: W jakich latach Jennifer Batten była gitarzystką zespołu Dave Rodgers and Domino? Na maile czekamy do czwartku (14.04) do godz. 22.

Wygrywa szósta i dwunasta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailem.

Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, w przedsprzedaży 25 zł, do nabycia w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1) w dniach: poniedziałek - piątek, w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:30 do 17:30, a także w sobotę od 10:00 do 14:00. Bilet można również nabyć godzinę przed wydarzeniem.

Zamówienia i sprzedaż biletów: tel. 13 43 218 98 wew. 159, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej o artystce przeczytacie tutaj: Gitarzystka Michaela Jacksona zagra w Krośnie.

mg

  • autor: mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021