Logo
Wydrukuj tę stronę

"Krosno jest fantastyczne!" Konkurs

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Niecodzienny konkurs przygotowała Krośnieńska Biblioteka Publiczna. Napisz fantastyczne opowiadanie o Krośnie. To szansa do wykazania się dla młodych autorów. Ważne, by zgłaszane prace nie były jeszcze nigdy publikowane ani nagradzane.

REKLAMA


Oferta skierowana jest do uczniów krośnieńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (w tym również maturzystów z rocznika 2015). Tekst ma mieć objętość do sześciu stron maszynopisu znormalizowanego (to jest 1800 znaków na stronę). Akcja opowiadania powinna rozgrywać się w Krośnie i/lub nawiązywać do jego historii.

Opowiadanie musi być napisane w języku polskim i nie może to być praca, która kiedykolwiek była już publikowana lub nagradzana.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno opowiadanie. W konkursie nie będą brane pod uwagę prace napisane wspólnie przez kilku autorów.

Opowiadania można przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pocztą na adres: Krośnieńska Biblioteka Publiczna, ul. Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno lub złożyć osobiście w siedzibie KBP.

Prace można składać do 2 października.

Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

pd

  • autor: pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021