Logo
Wydrukuj tę stronę

Gwiezdne Wojny na żywo. Wystawa modeli Star Wars [ZDJĘCIA]

Gwiezdne Wojny na żywo. Wystawa modeli Star Wars [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Fani sagi Gwiezdne Wojny oraz Widzowie kina Helios w Krośnie mieli niecodzienną okazję do zobaczenia na żywo misternie wykonanych modeli postaci i statków kosmicznych znanych ze szklanego ekranu.

REKLAMA


13 grudnia w krośnieńskim kinie Helios odbyła się prapremiera filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". Oprócz samego "gwiezdnego" seansu na fanów kosmicznych podróży czekała wystawa kartonowych modeli z uniwersum Star Wars.

Autorem wystawy jest Maciej Kwolek z Bażanówki (powiat sanocki), konstruktor modeli maszyn, strojów, robotów i postaci z kartonu i odpadów. Częścią jego kolekcji są roboty i statki kosmiczne z filmowej sagi "Gwiezdne wojny". Na swoim koncie ma ich kilkadziesiąt, a wszystkie modele są odwzorowywane w bardzo wierny sposób. Niektóre z nich są jedynymi w Europie.

Gościem specjalnym kina Helios był Boba Fett - postać wzbudzała zainteresowanie nie tylko fanów odległej galaktyki, ale również klientów VIVO! Krosno.

Wystawę można było oglądać do 17 grudnia. Najbliższe seanse filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" możesz sprawdzić tutaj: REPERTUAR KINA HELIOS.

mg
Fot. Karol Słomka

  • autor: mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021