Logo
Wydrukuj tę stronę

Wet Fingers, Video i Afromental - Letnia Scena Eski zaprasza do Rzeszowa!

27 sierpnia miasto Rzeszów wraz z radiem Eska organizują koncert na zakończenie wakacji. Na stadionie miejskim zagrają: Wet Fingers, Video i Afromental. Koncert odbędzie się w ramach trasy Letniej Sceny Eski.

REKLAMAW trakcie koncertu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Sporą dawkę muzyki klubowej zaprezentują DJ Adamus i Mafia Mike z Wet Fingers. Ich specjalność to rytmy w stylu electro house i dance.

Video - polski zespół muzyczny grający muzykę pop-rock założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. Do największych hitów należą piosenki Szminiki róż, Bella, Ktoś nowy czy Wszystko jedno.

Afromental to znów brzmienia z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu. Zespół jest znany z takich hitów jak "Radio song", "Pray 4 Love" czy "Rock&Rollin Love".

Wydarzenie poprowadzi jeden z prezenterów Radia Eska. Początek wydarzenia o godzinie 19:00. Wstęp bezpłatny! Na koncert zaprasza Prezydenta Miasta Rzeszowa.

red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020