Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wet Fingers, Video i Afromental - Letnia Scena Eski zaprasza do Rzeszowa!

27 sierpnia miasto Rzeszów wraz z radiem Eska organizują koncert na zakończenie wakacji. Na stadionie miejskim zagrają: Wet Fingers, Video i Afromental. Koncert odbędzie się w ramach trasy Letniej Sceny Eski.

REKLAMAW trakcie koncertu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Sporą dawkę muzyki klubowej zaprezentują DJ Adamus i Mafia Mike z Wet Fingers. Ich specjalność to rytmy w stylu electro house i dance.

Video - polski zespół muzyczny grający muzykę pop-rock założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. Do największych hitów należą piosenki Szminiki róż, Bella, Ktoś nowy czy Wszystko jedno.

Afromental to znów brzmienia z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu. Zespół jest znany z takich hitów jak "Radio song", "Pray 4 Love" czy "Rock&Rollin Love".

Wydarzenie poprowadzi jeden z prezenterów Radia Eska. Początek wydarzenia o godzinie 19:00. Wstęp bezpłatny! Na koncert zaprasza Prezydenta Miasta Rzeszowa.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj