Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Coraz popularniejsze stają się siłownie na świeżym powietrzu. Kolejne dwie zainstalowano w gminie Miejsce Piastowe. To inwestycje w ramach funduszy sołeckich.

Napływ chłodnej masy powietrza utrzyma się do czwartku rano, potem kierunek adwekcji zmieni się na południowo-zachodni i znów powróci letnia aura. Ostatni weekend wakacji będzie bardzo ciepły, ale o tym więcej w połowie tygodnia. W środę jeszcze niż i słabe opady przelotne, chociaż słońce również będzie się pokazywać. Wyżowo i bez opadów od czwartku. Uwaga na chłodne poranki - temperatura spadać będzie poniżej 10°C. Najchłodniejsza pora dnia przypada w sierpniu na okolice godziny 06:00 rano.

W niedzielę wieczorem doszło do kolizji na ul. Bema. Według ustaleń Policji, nastolatek kierujący Oplem uderzył w tył innego samochodu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

O czym należy pamiętać, przygotowując się do wyjścia w góry? Jak zachować się, jeżeli jesteśmy świadkami wypadku? Co robić, gdy się zgubiliśmy? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdują się w cyklu porad "Bezpiecznie w górach" przygotowanym przez Fundację Dorastaj z Nami przy współpracy  z GOPR. Pamiętaj: dbając o swoje bezpieczeństwo, pomagasz ratownikom GOPR i TOPR.

Krośnieńskie lotnisko zostało nominowane do nagrody w konkursie Portalu Samorządowego na "Top Inwestycje Polski Wschodniej 2017". Można oddawać głosy "za" lub "przeciw". Głosowanie trwa do 18 września.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu dla województwa Podkarpackiego. Drogi będą śliskie, a opady ograniczą widzialność.

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu motocykla i samochodu osobowego na ul. Suchodolskiej w Krośnie.

Cały kraj znajduje się już w chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Jest ona wilgotna, toteż zwłaszcza w ciągu dnia powstają w niej liczne chmury kłębiasto-deszczowe z przelotnym deszczem i burzami. Na początku tygodnia może zagrzmieć również i u nas. Można by rzec, tradycyjnie - po tragedii, jaka dotknęła nieco ponad tydzień temu w północną Polskę, niektóre media są przeczulone i przesadnie ostrzegają nawet przed słabymi burzami. Tych, które wystąpią w Polsce na początku nowego tygodnia, nie należy się obawiać - za wyjątkiem wyładowań atmosferycznych, towarzyszących przecież każdej burzy, nie przyniosą żadnych niebezpiecznych zjawisk.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed upałem i burzami, które dziś mogą pojawiać się na Podkarpaciu.

Trwa remont w Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym. Wymianie podlegać będą podłogi, zamontowana zostanie wykładzina homogeniczna. Ściany korytarzy pokryje nowa farba.

Trwa budowa chodnika na odcinku DK28 miedzy Miejscem Piastowym, a Iwoniczem. Utrudnienia mogą potrwać do końca sierpnia.

Rozpoczynają się prace związane z budową wodociągu w Widaczu. Inwestycja rozwiąże problemy mieszkańców z bieżącą wodą.

Przeniesienie kapliczki we Wróbliku Królewskim stało się okazją do wykonania prac archeologicznych. Badania nie przyniosły rezultatów.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj