Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Policjanci znaleźli u 41-letniego mieszkańca gminy Wojaszówka 3 sztuki broni palnej, granat i amunicję. Mężczyznę zatrzymano, usłyszał zarzuty. To skutek odwiedzin w związku z procedurą tzw. "niebieskiej karty".

Uwaga kierowcy! Nadal trwają czynności policjantów na miejscu porannego wypadku na ul. Podkarpackiej. Zderzyły się cztery samochody, wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży.

Dwanaście automatów "do nielegalnego urządzania gier hazardowych" zatrzymali celnicy w Krośnie. To efekt kontroli w jednym z lokali, którą przeprowadzono w ubiegły piątek. Ich wartość oszacowano na kwotę 144 tys. zł.

Znane są policyjne statystyki dotyczące wypadków, kolizji i przestępstw w ruchu drogowym w pierwszym miesiącu 2017 roku na Podkarpaciu. W porównaniu do roku minionego było dużo bezpieczniej. Zmniejszyła się liczba wypadków, osób zabitych i rannych. Liczba kolizji drogowych natomiast wzrosła.

Do wypadku doszło w Iwoniczu na skrzyżowaniu ulicy Floriańskiej z Długą. Sprawca najpierw próbował pieszo uciekać przed policją, a następnie utrudniał badanie na zawartość alkoholu. W szpitalu, gdzie miała zostać pobrana krew, zaatakował policjantów.

Od 6 marca rozpocznie się nabór dzieci do Żłobka Miejskiego w Krośnie. Zapisy potrwają do 14 kwietnia 2017. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji.

W środku tygodnia nadal dominować będzie cyrkulacja zachodnia, przez Polskę przemieszczać się będą kolejne fronty atmosferyczne z opadami deszczu, okresami zwiększy się prędkość wiatru. Powrotu śniegu i mrozu kompletnie nie widać.

31-latek chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chwilę wcześniej zatelefonował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji Policji nie doszło do tragedii.

12 lutego 2017 108 urodziny obchodziła Katarzyna Moroń. Solenizantka jest najstarszą osobą w gminie Dukla, jedną z najstarszych w województwie podkarpackim i w Polsce.

Od początku lutego każdy, kto przejdzie na świadczenie z ZUS, otrzyma nową legitymację emeryta-rencisty dostosowaną do potrzeb osób słabowidzących i niewidzących. Stare legitymacje zachowują ważność.

Odwilż trwa i trwać będzie nadal. Poniedziałkowa noc co prawda z małym przymrozkiem, jednak potem dominować będzie dodatnia temperatura. We wtorek pojawią się opady deszczu.

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-letniej Joanny Ż. z Rzeszowa. Dziewczynka zaginęła w miniony czwartek. Nastolatka przebywała w Krakowie. Zauważył ją znajomy rodziny.

W piwnicach dawnego Urzędu Bezpieczeństwa nadal są widoczne napisy pozostawione przez ludzi torturowanych i skazanych na śmierć. W środę, 15 lutego, Stowarzyszenie Idea Carpathia zorganizowało spotkanie na temat Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa w naszym mieście.

 

Wasze opinie

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij