Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W Miejscu Piastowym zderzyły się dwa busy przewożące pasażerów. Dwie osoby doznały obrażeń.

Do włamania do Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej doszło w nocy między 17, a 18 stycznia. Celem była ekspozycja poświęcona działaniom I i II Wojny Światowej. Skradziono mundury, hełmy, pozostałości karabinów, bagnety, sprzączki z pasów oraz wiele innych cennych eksponatów.

Na odejście zimy jeszcze poczekamy, początek tygodnia z mrozem, ale niewielkim. W poniedziałek pokaże się słońce, zaś we wtorek niebo zdominują chmury.

Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego Pawła. Dziś przed południem zwłoki odnalazł brat mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do badań.

Marihuana, amfetamina i opakowania z pozostałością niedozwolonych substancji zostały znalezione w mieszkaniu 30-latka. Mieszkaniec Krosna został zatrzymany. Za narkotyki grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Chorowała i była bliska śmierci. Nie udzielono jej żadnej pomocy weterynaryjnej. Przez cały rok "Animalsi" interweniowali w sprawie wygłodzonej suczki na łańcuchu. Teraz jest pod ich opieką, szukają dla niej nowego domu, a także środków na pokrycie kosztów operacji.

Po naszym artykule o planowanej akcji sokolnika w Krośnie do redakcji zwrócili się obrońcy przyrody. Przypomnieli, że wymieniona w artykule sierpówka jest gatunkiem chronionym.

Militaria z okresu I i II Wojny Światowej zostały skradzione z Prywatnego Muzeum w Zyndranowej. Policjanci z Komisariatu z Dukli szukają sprawców.

Noc z czwartku na piątek jeszcze z solidnym mrozem, potem już tak mroźno nie będzie, ale łagodna zima utrzyma się. W końcówce tygodnia będą możliwe zarówno przejaśnienia, jak i okresy z całkowitym zachmurzeniem.

Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej informuje o włamaniu. Nieznani jak dotąd sprawcy ukradli głównie eksponaty z okresu I i II Wojny Światowej. Informacja ukazała się na stronie internetowej muzeum. Nie wiadomo jeszcze, jak znaczne są straty.

Profesor Dariusz Dudek z Collegium Medicum UJ w Krakowie znalazł się w pierwszej 10 laureatów Listy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia. Prof. Dudek jest konsultantem medycznym ośrodka kardiologicznego w Krośnie.

Łącznie ponad 60 wykroczeń popełnionych przez kierujących i pieszych ujawnili policjanci prowadzący działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego".

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 26-letni kierujący Volkswagenem Passatem. Policjanci zatrzymali mężczyznę na al. Jana Pawła II w Krośnie.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj