Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Policjanci znaleźli u 41-letniego mieszkańca gminy Wojaszówka 3 sztuki broni palnej, granat i amunicję. Mężczyznę zatrzymano, usłyszał zarzuty. To skutek odwiedzin w związku z procedurą tzw. "niebieskiej karty".

Uwaga kierowcy! Nadal trwają czynności policjantów na miejscu porannego wypadku na ul. Podkarpackiej. Zderzyły się cztery samochody, wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży.

Dwanaście automatów "do nielegalnego urządzania gier hazardowych" zatrzymali celnicy w Krośnie. To efekt kontroli w jednym z lokali, którą przeprowadzono w ubiegły piątek. Ich wartość oszacowano na kwotę 144 tys. zł.

Znane są policyjne statystyki dotyczące wypadków, kolizji i przestępstw w ruchu drogowym w pierwszym miesiącu 2017 roku na Podkarpaciu. W porównaniu do roku minionego było dużo bezpieczniej. Zmniejszyła się liczba wypadków, osób zabitych i rannych. Liczba kolizji drogowych natomiast wzrosła.

Do wypadku doszło w Iwoniczu na skrzyżowaniu ulicy Floriańskiej z Długą. Sprawca najpierw próbował pieszo uciekać przed policją, a następnie utrudniał badanie na zawartość alkoholu. W szpitalu, gdzie miała zostać pobrana krew, zaatakował policjantów.

31-latek chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chwilę wcześniej zatelefonował, że zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji Policji nie doszło do tragedii.

Wchodzą przez drzwi i okna, często nie zostawiając śladów. Kradną wartościowe rzeczy. Od początku roku krośnieńscy policjanci odnotowali cztery przypadki kradzieży z włamaniem oraz jedną próbę nieudanego włamania. Policja apeluje o ostrożność i zwracanie uwagi na obce osoby pojawiające się w pobliżu domostw, osiedlowych parkingów i mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Dwie nastolatki w wieku 13 i 14 lat leżały na bocznicy kolejowej w Krośnie. Były kompletnie pijane. Dzięki zgłoszeniu i szybkiej interwencji Policji, prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

"Nagle zmienił się, także z wyglądu: wytrzeszczone oczy, napuchnięta twarz, wtedy charczał, już nie komunikował się" - zeznaje oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem Waldemar B. Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces 59-letniego, byłego wykładowcy Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do morderstwa doszło w nocy z 9 na 10 stycznia 2016 roku w domku letniskowym w Rymanowie-Zdroju.

We wtorek (14 lutego), około godziny 11, na drodze w Łękach Strzyżowskich doszło do dachowania osobówki. W zdarzeniu zostali poszkodowani kobieta i jej trzymiesięczne dziecko. Obydwoje trafili do szpitala.

Pędził krajową "dziewiętnastką" z prędkością ponad 150 km/h. Za kierownicą Audi siedział 19-latek. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Jechał przez Krosno z prędkością 130 km/h. Stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. 23-latek z powiatu sanockiego stracił prawo jazdy.

Policja zatrzymała 19-latka, ucznia jednej z krośnieńskich szkół. Dwa tygodnie wcześniej chłopak ukradł sprzęt komputerowy ze szkoły. Straty oszacowano na około 2 tys. złotych. Odzyskano skradzione przedmioty, które zostaną zwrócone dyrekcji.

 

Wasze opinie

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij