Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

W Miejscu Piastowym zderzyły się dwa busy przewożące pasażerów. Dwie osoby doznały obrażeń.

Do włamania do Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej doszło w nocy między 17, a 18 stycznia. Celem była ekspozycja poświęcona działaniom I i II Wojny Światowej. Skradziono mundury, hełmy, pozostałości karabinów, bagnety, sprzączki z pasów oraz wiele innych cennych eksponatów.

Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego Pawła. Dziś przed południem zwłoki odnalazł brat mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do badań.

Militaria z okresu I i II Wojny Światowej zostały skradzione z Prywatnego Muzeum w Zyndranowej. Policjanci z Komisariatu z Dukli szukają sprawców.

Marihuana, amfetamina i opakowania z pozostałością niedozwolonych substancji zostały znalezione w mieszkaniu 30-latka. Mieszkaniec Krosna został zatrzymany. Za narkotyki grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej informuje o włamaniu. Nieznani jak dotąd sprawcy ukradli głównie eksponaty z okresu I i II Wojny Światowej. Informacja ukazała się na stronie internetowej muzeum. Nie wiadomo jeszcze, jak znaczne są straty.

Łącznie ponad 60 wykroczeń popełnionych przez kierujących i pieszych ujawnili policjanci prowadzący działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego".

Do tragicznego wypadku doszło w Krośnie, w sierpniu 2015 roku. Mężczyzna wykonujący prace przy sieci energetycznej jednego z zakładów przemysłowych został porażony prądem. W następstwie tego wypadku zmarł po kilku miesiącach w szpitalu. Prokuratura postawiła zarzuty 5 osobom, w związku z niedopełnieniem obowiązków i zaniedbaniami zasad BHP.

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 26-letni kierujący Volkswagenem Passatem. Policjanci zatrzymali mężczyznę na al. Jana Pawła II w Krośnie.

Jedlicze: policjanci uratowali 42-latka przed wychłodzeniem. Mężczyzna leżał na przystanku przy około 20 stopniowym mrozie. Mundurowi z Jedlicza zabrali go do wytrzeźwienia.

Kilka jednostek straży pożarnej interweniowało w związku z powiadomieniem o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Batorego. Okazało się jednak, że zgłaszający podał błędny numer mieszkania, ale na szczęście chodziło tylko o przypalony obiad.

Piątek 13 na DK 28. W kolizji ucierpiała karetka i wóz strażacki. Do zderzenia doszło podczas udzielania pomocy w wypadku, w którym zderzyły się trzy inne samochody. W sumie ucierpiało pięć pojazdów i trzy osoby.

Ranny rowerzysta trafił do szpitala to skutek wypadku na rondzie Honorowych Dawców Krwi. Został potrącony przez 65-latkę kierującą Renault Kangoo, która prawdopodobnie nie zauważyła zbliżającego się rowerzysty.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj