Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

W niedzielę wieczorem doszło do kolizji na ul. Bema. Według ustaleń Policji, nastolatek kierujący Oplem uderzył w tył innego samochodu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu motocykla i samochodu osobowego na ul. Suchodolskiej w Krośnie.

40-letni mężczyzna skoczył z mostu przy ul. Okrzei w Krośnie. Z wody wydobyli go  przechodnie i strażacy.

Osobowe Audi zderzyło się z motorowerem. Żaden z kierujących nie poczuwa się do winy. Trwa policyjne postępowanie w tej sprawie.

31 kolizji, jeden wypadek oraz nietrzeźwy kierujący. Znany jest bilans zdarzeń drogowych minionych pięciu dni, odnotowanych na drogach Krosna i powiatu.

Podmuch wiatru doprowadził do nieszczęśliwego wypadku paralotniarza na górze Cergowej. Rannego mężczyznę uratowali GOPR-owcy i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Wśród mieszkańców Krosna znów wrze. W czwartek (10.08) pisaliśmy o kilku włamaniach w mieście. Miniona doba przyniosła kolejne przypadki ujawnienia plądrowania i próby kradzieży w mieszkaniach.

Zbyt szybka jazda, kręta droga, zaledwie 19-letni kierowca. Nocna jazda zakończyła się w przydrożnym rowie, samochód dachował.

9 sierpnia, na skrzyżowaniu ulicy Rzeszowskiej i Sportowej w Krośnie doszło do zderzenia motocykla z Chevroletem. Do szpitala trafił kierujący jednośladem.

Otwierają drzwi, zabierają pieniądze i biżuterię, a następnie wychodzą niezauważeni, znowu zamykając drzwi. Do ostatniego rabunku doszło 9 sierpnia na osiedlu "Traugutta".

Przez kilkadziesiąt minut zablokowana była DK28 w Rymanowie. Przyczyną była kolizja na ul. Sanockiej.

Dwa poniedziałkowe (7 sierpnia) wypadki miały tę sama przyczynę: nieustąpienie pierwszeństwa. Sprawcami byli: młoda kobieta i mężczyzna po pięćdziesiątce, którzy popełnili ten sam błąd. Kobieta trafiła do szpitala.

7 sierpnia rano młody kierowca w Świerzowej Polskiej zjechał na przeciwny pas. Doszło do zderzenia, trzy osoby trafiły do szpitala.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj