Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

W Odrzykoniu doszło do wypadku z udziałem 7-letniej dziewczynki. Według Policji dziewczynka nagle wtargnęła przed nadjeżdżający pojazd. Alkomat wykazał, że opiekun 7-latki miał pół promila alkoholu we krwi.

Policjanci z drogówki podsumowali miesiąc. 35 kolizji odnotowano w lutym na terenie Krosna i powiatu. Nie doszło do żadnego wypadku. Na Podkarpaciu doszło do 106 wypadków, zginęło w nich 5 osób. Nie obeszło się bez mandatów i pijanych kierowców.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu Peugeota z Audi na skrzyżowaniu ulic Lenarta, Mickiewicza i Powstańców Warszawskich w Krośnie.

żyje 49-letni mężczyzna. Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, po godzinie 7, w Zboiskach na DK19.

Egzamin na prawo jazdy zdała kilka dni temu. W niedzielę wsiadła za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Jadąc wjechała w sklep... z odzieżą.

Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymali go policjanci. Mężczyzna stracił prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci ustalili i zatrzymali czterech 17-latków podejrzanych o pobicie mieszkańców Iwonicza. Napastnicy uderzali i kopali swoje ofiary po całym ciele, a teraz usłyszeli zarzuty. Przed sądem będą odpowiadać, jak dorośli. Jeden z poszkodowanych był tak pobity, że trafił do szpitala.

Personalia mężczyzny, którego ciało znaleziono we wtorek, Policja ustaliła jeszcze tego samego dnia. Dzisiaj poznaliśmy wyniki sekcji zwłok.

Już pod koniec lutego doszło do pierwszych w tym roku pożarów traw w Krośnie i powiecie krośnieńskim. W Męcince spłonęły również bele siana. W sumie odnotowano ponad 100 pożarów traw!

Mieszkańcy Krosna zauważyli, że woda w przepływającej przez miasto Lubatówce zabarwiła się na niebieski kolor. Do zdarzenia zadysponowano straż pożarną i Policję.

W brzozowskim szpitalu po porodzie zmarła 18-letnia Klaudia. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Krośnie.

Policja zna już personalia mężczyzny, którego zwłoki zauważono dzisiaj około godziny 15 w potoku Lubatówka w Krośnie.

Trwa proces Waldemara B. Do morderstwa doszło w nocy z 9 na 10 stycznia 2016 roku w domku letniskowym w Rymanowie-Zdroju. Prokurator oskarża Waldemara B. o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ofiarą był 63-letni Piotr K., któremu zadano 9 ciosów nożem w twarz i dwa silne uderzenia krawędzią taboretu w głowę.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij