Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Do pożaru doszło w piątek (28 kwietnia). Rano strażacy zostali powiadomieni o pożarze w Cergowej. Pierwsza informacja była z sąsiedniej miejscowości, kobieta ze względu na odległość nie potrafiła podać szczegółów, a tym bardziej adresu.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (25 kwietnia), przed godziną 19, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Równe. Doszło tam do zderzenia Toyoty, ciężarowego Iveco i Fiata. Na miejscu zginęła 24-letnia kierująca Toyotą. Dwie osoby podróżujące Fiatem trafiły do szpitala. Przez całą noc droga krajowa nr 19 była zablokowana.

Krosno: w środę (26 kwietnia), tuż po 7 rano, doszło do pożaru w banku przy ulicy Łukasiewicza. Pracownicy nie byli w stanie powstrzymać ognia, wezwali straż pożarną.

Nie żyje kierująca osobową Toyotą. Do wypadku doszło przed godziną 19 na DK19 w kierunku Barwinka. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

To mogło skończyć się tragicznie, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Wymuszenie pierwszeństwa skutkowało bardzo groźnie wyglądającym dachowaniem w Kobylanach.

Kierowca Mitsubishi uderzył w tył Opla cofającego na parking - to przyczyna kolizji trzech samochodów na ul. Tysiąclecia, do której doszło w ostatnią niedzielę.

W ostatnich dniach w Krośnie i powiecie dniach doszło do wielu kolizji, w tym do groźnych sytuacji, których przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa.

Kierująca Volkswagenem uszkodziła ogrodzenie przy ul. Popiełuszki w Krośnie, po czym uciekła z miejsca zdarzenia. Gdy została zatrzymana, badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

18 kwietnia po południu przejazd ulicą św. Jana w Głowience był utrudniony. Przyczyną była groźnie wyglądająca kolizja. Kierujący Mercedesem uderzył w stojącego na poboczu Opla z przyczepką. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy z powiatu brzozowskiego. Nastolatek w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h.

Miał 3 promile alkoholu w organizmie i spowodował kolizję na jednym z parkingów w Krośnie. Pijany mężczyzna został ujęty przez przechodnia.

W czasie trwającą cztery dni (od 14 do 17 kwietnia) akcji "Bezpieczna Wielkanoc" odnotowano 9 kolizji na terenie Krosna i powiatu. Święta były bezpieczne.

Do wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (17 kwietnia). Sprawca wjechał w zarośla i uderzył w drzewo. Następnie uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy rannej pasażerce. Okazało się, że był pijany.

 

Wasze opinie

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij