Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Policjant po służbie bez chwili wahania ruszył na pomoc tonącemu mężczyźnie, który chwilę wcześniej skoczył z mostu. Wydobył go z rzeki, udzielił pierwszej pomocy i wezwał ratowników. 55-latek z Krosna trafił do szpitala, a dzięki szybkiej pomocy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną kolizji w Krościenku Wyżnym. W zderzeniu z osobową Toyotą ucierpiał motocyklista. Mężczyzna trafił do szpitala.

Karetka z pacjentem jadąca do szpitala uderzyła w latarnię. Przyczyną zdarzenia było zajechanie drogi przez ciężarówkę. Policja sprawdza zapisy monitoringu.

Tuż po godzinie 12 na ul. Podkarpackiej przewróciła się ciężarówka "Żuk". Pojazd uderzył w bariery i urwał koło niemal w tym samym miejscu, gdzie doszło do karambolu w ubiegłą środę, 14 czerwca. Droga była tymczasowo zablokowana.

Znamy najnowsze ustalenia policjantów w sprawie środowego (14 czerwca) karambolu na ul. Podkarpackiej. Prawdopodobnie sprawcą był kierowca autobusu, który nie dostosował prędkości do warunków ruchu.

Do wypadku doszło około 16:20. Wszystko zaczęło się od najechania na tył samochodu, który zatrzymał się by przepuścić prawidłowo przechodzącego pieszego. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło 13 czerwca wieczorem w Potoku, na skrzyżowaniu DK 28 i drogi na Ustrobną. W wyniku zderzenia Fiat Punto dachował, a Mini Cooper zatrzymał się na nasypie, uderzając w konstrukcję oświetlenia przejścia dla pieszych.

14 czerwca, po godzinie 9, doszło do wypadku na ul. Korczyńskiej. Prawdopodobnie podczas wyprzedzania doszło do potrącenia przez osobowego Volkswagena 58-letniej rowerzystki.

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku czołowego zderzenia osobowego Seata Ibizy z pocztowym Citroenem Jumperem. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń policjantów sprawcą piątkowej (9 czerwca) kolizji w Korczynie był 19-letni kierowca Volkswagena. Na szczęście obrażanie kobiety i dwójki dzieci nie okazały się poważne.

ŁĘŻANY: Na skrzyżowaniu ulic Markiewicza (DK19) i ul. Potockiego Audi wymusiło pierwszeństwo przejazdu jadącemu DK19 motocykliście. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zdarzeniu drogowym, do którego doszło w sobotę, przed 6 rano. Samochód osobowy wjechał do rowu.

Dwójka dzieci w wieku 4 i 9 lat trafiła do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w Korczynie. Obrażenia odniosła także matka dzieci, która siedziała za kierownicą. W ich Mazdę uderzył Volkswagen, którym jechało trzech nastolatków.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij