Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Sukces "trzeźwych poranków"? Mundurowi z krośnieńskiej Policji realizowali w poniedziałek akcję "Trzeźwy poranek". Nie zatrzymano ani jednego nietrzeźwego kierowcy.

REKLAMA75-letni rowerzysta został potrącony przez dostawcze Iveco w Krościenku Wyżnym. Do zdarzenia doszło 19 października. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Zakończyły się poszukiwania zaginionej Agaty Hanus z Wróblika Królewskiego. Kobieta wyszła z domu 16 października. Jej miejsce pobytu nie było nieznane.

Znamy szczegóły wypadku z udziałem jelenia, do którego doszło 18 października. Policja informuje, że inny uczestnik wypadku nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanej kobiecie.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wola Niżna (gm. Jaśliska) na drodze wojewódzkiej 897. Kierujący Fiatem Seicento potrącił pieszą. Pomimo podjętej reanimacji, kobieta zmarła.

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na chodniku. Zginęła jedna osoba. Do wypadku doszło na DK28 w miejscowości Iwonicz. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn.

Sezon grzewczy nie zaczął się na dobre, a już sadza w kominach paliła się w pięciu domach mieszkalnych. Co roku, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej 10o C, w domach zaczynamy sezon grzewczy. Niestety w wielu budynkach urządzenia i przewody kominowe nie były czyszczone czy sprawdzane po ostatniej zimie.

Kilkoro dzieci ze szkoły w Odrzykoniu trafiło do szpitala po tym jak podczas szkolnego apelu doszło do licznych zasłabnięć. Całą szkołę ewakuowano, kilkunastu osobom na miejscu udzielono doraźnej pomocy. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

34-latka kierująca Fiatem miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem.

W sobotę i niedzielę (7 i 8 października) doszło do dwóch wypadków na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Krakowską. W obu przypadkach przebieg był podobny: kierujący wypadli z drogi na łuku.

W sobotę wieczorem służby ratunkowe zostały powiadomione o rannej kobiecie, prawdopodobnie ofierze wypadku drogowego. Na miejsce przyjechało pogotowie, Policja i strażacy, zgodnie z procedurami stosowanymi przy zdarzeniach drogowych. Akcja ratownicza zablokowała drogę.

W środę wieczorem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na ul. Rzeszowskiej. Według wstępnych ustaleń Policji, sprawcą jest 32-latka kierująca Nissanem. Cztery kobiety trafiły do szpitala.

37-letnia kobieta prowadząc osobowego Volkswagena potrąciła nastolatkę. Dziewczyna przechodziła przez wyznaczone przejście dla pieszych przy ul. Lwowskiej w Krośnie. Poszkodowaną z obrażeniami przetransportowano do szpitala

REKLAMA

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj