Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
"Zakątek nad Wisłokiem" (59)

W tym roku po raz pierwszy "Karpackim Klimatom" towarzyszył "Zakątek nad Wisłokiem", gdzie zorganizowano Integracyjny Piknik Rodzinny. Imprezę przygotowano na rozległym terenie za Galerią Zawodzie, przy restauracji "Wyszynk", 19 sierpnia.

Fot. KrosnoCity.pl

 

"Podkarpackie Mustangi" w Korczynie i Krośnie (27)

Kilkanaście "Podkarpackich Mustangów" zawitało w sobotę (19 sierpnia) do Korczyny i Krosna. Kierowcy tych niesamowitych maszyn gościli u Mirosława Pelczara, w Fabryce Czekolady. Właściciel korczyńskiej pijalni "Chocolaterie" jest członkiem grupy "Podkarpackie Mustangi - Mustang Klub Polska".

Fot. Wojciech Zborowski

 

ŻUŻEL: Deszcz przerywa finał DMEJ w Krośnie (47)
ŻUŻEL: Deszcz przerywa finał DMEJ w Krośnie

W sobotę (19 sierpnia) o godzinie 17:00 oficjalnie rozpoczęto finał DMEJ. Przez opady deszczu turniej przerwano po 5. wyścigu. Zawody zostały odwołane. Planowo, termin rezerwowy wyznaczony był na niedzielę, 20 sierpnia. Z uwagi na niesprzyjające prognozy pogody, zrezygnowano z przeprowadzenia turnieju. Nową datę poznamy niebawem.

Fot. Karol Słomka

 

ŻUŻEL: Trening przed finałem DMEJ (39)
ŻUŻEL: Trening przed finałem DMEJ

W sobotę, 19 sierpnia o godzinie 11:00 na torze przy Legionów odbył się trening przed finałem Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. W treningu nie brali udziału Duńczycy. Z reprezentacji Polski na torze nie pojawił się Maksym Drabik.

Fot. Karol Słomka

 

Zainaugurowano "Karpackie Klimaty" (58)
Zainaugurowano

"Karpackie Klimaty" przyciągnęły na krośnieński rynek tłumy mieszkańców. Kolorowe stragany, wino, miód, taniec i śpiew. Tak było w piątek, 18 sierpnia. Zobaczcie zdjęcia!

Fot. Karol Słomka

 

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18! (22)
Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18!

Rozpoczęły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18! To największa impreza szachowa na Podkarpaciu. Rozgrywane są w Sanatorium Uzdrowiskowym "Stomil" w Rymanowie-Zdroju, w odnowionym budynku.

Fot. Piotr Dymiński

 

Operacja przenoszenia kapliczki we Wróbliku Królewskim (27)
Operacja przenoszenia kapliczki we Wróbliku Królewskim

"Z szacunkiem i starannością" - tak mówią władze powiatowe o akcji przesuwania kapliczki we Wróbliku Królewskim. Krzyż ze środka skrzyżowania usunięto w czwartek (17 sierpnia).

Fot. Piotr Dymiński

 

Obchody Święta Wojska Polskiego w Krośnie (79)
Obchody Święta Wojska Polskiego w Krośnie

W połowie sierpnia 1920 roku na przedpolach Warszawy rozegrała się jedna z największych i najważniejszych bitew w historii. Polacy obronili Niepodległość odradzającego się państwa przed Bolszewikami. Upamiętniające te wydarzenia ustanowiono 15 sierpnia Świętem Wojska Polskiego. Krośnieńskie uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego odbyły się tradycyjnie na Rynku.

Fot. Piotr Dymiński

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 0:0 (35)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 0:0

W pierwszym spotkaniu sezonu 2017/2018 piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisowali na własnym stadionie z drużyną Karpaty Krosno 0:0. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Fot. Karol Słomka

 

IV Podkarpacki Festiwal Twórczości Ludowej "NUTA" (81)
IV Podkarpacki Festiwal Twórczości Ludowej

Niezwykłe miejsce, piękne stroje, ludowe dźwięki, znakomici wykonawcy. 6 sierpnia przy Starej Kuźni w Jedliczu odbył się IV Podkarpacki Festiwal Twórczości Ludowej "NUTA".

Fot. Paweł Duda | jedlicze.org

 

W Jedliczu protestowano przeciwko spalarni (29)
W Jedliczu protestowano przeciwko spalarni

Duża grupa mieszkańców, głównie z gminy Jedlicze protestowała 11 sierpnia przeciwko planom prywatnego inwestora, który chce rozbudować obiekt spalarni odpadów. "Nie wierzymy!" - krzyczano na zapewnienia o zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko.

Fot. Piotr Dymiński

 

Trening reprezentacji Polski przed finałem DMEJ 2017 (22)
Trening reprezentacji Polski przed finałem DMEJ 2017

W czwartek, 10 sierpnia po zakończonej konferencji prasowej przed Drużynowymi Mistrzostwami Europy Juniorów na żużlu, reprezentanci Polski odbyli krótki trening na krośnieńskim torze przy Legionów. Próbne kółka kręcili: Maksym Drabik, Rafał Karczmarz, Dominik Kubera oraz Bartosz Smektała. Na torze nieobecny był Kacper Woryna.

Fot. Karol Słomka

 

Powered by Phoca Gallery

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj