Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W związku z nadchodzącymi zmianami, które niesie reforma szkolnictwa, krośnieńskie szkoły już dziś planują oferty edukacyjne, które mogłaby zainteresować  rodziców i dzieci. Przykładem jest Szkoła Podstawowa nr 10 w Krośnie, która planuje utworzenie w roku szkolnym 2017/2018 dwóch innowacyjnych klas językowych: I i VII.

Po wyroku sądu administracyjnego w Jedliczu wprowadzono pełną jawność nagród wypłacanych urzędnikom. Zestawienie nie tylko udostępniono dziennikarzom, ale i opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej, do którego dostęp ma każdy mieszkaniec.

W niedzielę znaleziono zwłoki mężczyzny. To zaginiony 33-latek, mieszkaniec Targowisk. Ciało leżało w jednym z cieków wodnych w Targowiskach.

Europoseł z naszego regionu, Tomasz Poręba, znalazł się wśród najaktywniejszych polskich europosłów według prestiżowego europejskiego portalu mepranking.eu

Chłodniejsza niedziela to tylko krótki przerywnik, na początku tygodnia sięgnie nas wyż zbudowany z ciepłej masy powietrza. Już w poniedziałek temperatura wzrośnie, ale naprawdę ciepło zrobi się we wtorek, kiedy po południu zanotujemy nawet 18°C!

84 mandaty w ciągu jednej doby to wynik prowadzonej kontroli prędkości przez funkcjonariuszy "drogówki". Skontrolowano 122 pojazdy.

25-letnia kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu osobówki ze skuterem. Kolizję spowodowała 42-latka kierująca Peugeotem.

24 marca w krośnieńskiej PWSZ zaprezentowało się kilkadziesiąt największych pracodawców z regionu. Uczestnicy targów mogli dowidzieć się o tworzywach polimerowych, procesach rekrutacji do Policji, kształtowaniu ścieżki kariery w Grupie Nowy Styl oraz o pracy w czasie studiów. Nie zabrakło testów, które pomogły w ustaleniu predyspozycji zawodowych, badań i pomiarów sprawnościowych.

Panie, które w 2017 kończą 50 lat, właśnie w tym roku wchodzą do programu, który umożliwia  bezpłatne badania mammograficzne bez skierowania. W kwietniu Mammobus przyjedzie do Krosna i powiatu krośnieńskiego.

W tegorocznej edycji konkursu dla młodych miłośników programowania wzięło udział ponad 500 uczniów z województwa podkarpackiego. Najlepsi uczniowie krośnieńskich szkół zajęli w swoich kategoriach II i III miejsce. Organizatorzy już teraz zapewniają, że planują kolejną edycję.    

Nie żyje 71-letnia kobieta. Jej ciało wyłowiono z Wisłoka w miejscowości Iskrzynia. Kobieta była poszukiwana jako zaginiona.

W jednej z fabryk przy ul. Okulickiego w Krośnie doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje mężczyzna. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator i Państwowa Inspekcja Pracy.

W czwartek (23 marca) Policja została powiadomiona o znalezieniu martwego mężczyzny. Zgłaszającą była kobieta spacerująca w Iwoniczu-Zdroju. Trwa ustalanie przyczyn śmierci.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij