Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W Miejscu Piastowym zderzyły się dwa busy przewożące pasażerów. Dwie osoby doznały obrażeń.

Na odejście zimy jeszcze poczekamy, początek tygodnia z mrozem, ale niewielkim. W poniedziałek pokaże się słońce, zaś we wtorek niebo zdominują chmury.

Do włamania do Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej doszło w nocy między 17, a 18 stycznia. Celem była ekspozycja poświęcona działaniom I i II Wojny Światowej. Skradziono mundury, hełmy, pozostałości karabinów, bagnety, sprzączki z pasów oraz wiele innych cennych eksponatów.

Profesor Dariusz Dudek z Collegium Medicum UJ w Krakowie znalazł się w pierwszej 10 laureatów Listy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia. Prof. Dudek jest konsultantem medycznym ośrodka kardiologicznego w Krośnie.

Po naszym artykule o planowanej akcji sokolnika w Krośnie do redakcji zwrócili się obrońcy przyrody. Przypomnieli, że wymieniona w artykule sierpówka jest gatunkiem chronionym.

Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego Pawła. Dziś przed południem zwłoki odnalazł brat mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do badań.

10 stycznia odbyła się 14. edycja wojewódzkiego turnieju „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie. Krosno znalazło się na 2 miejscu.

Militaria z okresu I i II Wojny Światowej zostały skradzione z Prywatnego Muzeum w Zyndranowej. Policjanci z Komisariatu z Dukli szukają sprawców.

Chorowała i była bliska śmierci. Nie udzielono jej żadnej pomocy weterynaryjnej. Przez cały rok "Animalsi" interweniowali w sprawie wygłodzonej suczki na łańcuchu. Teraz jest pod ich opieką, szukają dla niej nowego domu, a także środków na pokrycie kosztów operacji.

Marihuana, amfetamina i opakowania z pozostałością niedozwolonych substancji zostały znalezione w mieszkaniu 30-latka. Mieszkaniec Krosna został zatrzymany. Za narkotyki grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej informuje o włamaniu. Nieznani jak dotąd sprawcy ukradli głównie eksponaty z okresu I i II Wojny Światowej. Informacja ukazała się na stronie internetowej muzeum. Nie wiadomo jeszcze, jak znaczne są straty.

Łącznie ponad 60 wykroczeń popełnionych przez kierujących i pieszych ujawnili policjanci prowadzący działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego".

Noc z czwartku na piątek jeszcze z solidnym mrozem, potem już tak mroźno nie będzie, ale łagodna zima utrzyma się. W końcówce tygodnia będą możliwe zarówno przejaśnienia, jak i okresy z całkowitym zachmurzeniem.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj