Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kultura

"Dwie Morgi Utrapienia" - przebój polskiego teatru komediowego na deskach RCKP już 24 lutego! Bilety do nabycia przez Internet.

Wieczór z płytami winylowymi. Przynieś własne longplay'e, a zagrają je dla Ciebie na klasowym sprzęcie z epoki! Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia, o godzinie 19. Wstęp wolny!

Klub K15 w Krośnie zaprasza na spotkanie z Karoliną Kowalczyk z Twins oN Tour! Wydarzenie odbędzie się 5 lutego. Wstęp: 5 PLN.

W ubiegłą sobotę odbyło się niecodzienne wydarzenie na rzecz krośnieńskiego przytuliska dla zwierząt. W budynku PWSZ zorganizowano gamesroom z grami planszowymi. "Wejściówką" była karma dla zwierzaków. To kolejny event w wykonaniu Blueberrypuddingcake.

O muzyce disco polo znów jest głośno. Pochodzący z Jasła zespół Rompey wychodzi na coraz to wyższe stopnie w muzyce disco. Mimo, iż grupa funkcjonuje od niespełna dwóch lat, ich teledyski obejrzano ponad 20 milionów razy.

Słowiańska moda, sumeryjskie pismo, dawne zabawki... Karpacka Troja na czas ferii zimowych przygotowała specjalny cykl warsztatów. Grodzisko zaprasza całe rodziny.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz Studio Piosenki SWING zapraszają 22 stycznia na koncert "Najpiękniejsze Wspomnienie Świąt".

Przeszło dwieście pięćdziesiąt lat temu żył i komponował, także na ziemiach polskich, Georg Philipp Telemann. W hołdzie twórczości jednego z najwybitniejszych twórców niemieckiego baroku, w 250 rocznicę jego śmierci, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza we współpracy z Fundacją Paderewskiego przygotowały piątą odsłonę Kultury Wieków Dawnych.

Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat. Spektakl odbędzie się 21 lutego o godz. 19.

W czwartek (19 stycznia) Klub Muzyczny-Restauracja Wyszynk zaprasza na zabawę przy muzyce Daft Punk. Okazją jest 20-lecie wydania debiutanckiego albumu "Homework" duetu Daft Punk.

Fundacja Otwartych Serc oraz Prezydent Miasta Krosna zapraszają na VI Bal Charytatywny Otwartych Serc. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 lutego w Kompleksie Weselnym "Dwa Serca". Początek o godzinie 19. Cena biletu 390 zł od pary.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowała liczne atrakcje na czas ferii. Udział w zajęciach można umówić telefonicznie na dogodne godziny.

Najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów już w marcu zawita do Krosna. Kabaret będzie można zobaczyć na żywo 3 marca w RCKP. Tytuł programu to: "Bogowie". Chcesz wiedzieć więcej?

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj