Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kultura

1 marca jest Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości związane z tą datą odbywają się w różnych miejscach zwykle w lutym i marcu. Zobacz jakie wydarzenia zaplanowano podczas krośnieńskich obchodów. Będzie koncert, wykłady i odsłonięcie obelisku.

Piszesz wiersze i chcesz zaprezentować swój wybrany tekst szerszej publiczności? Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w VI Krośnieńskim Turnieju Jednego Wiersza.

5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbędzie się koncert jazzowy w rytmach bossa nova w wykonaniu znakomitych muzyków.

25 lutego w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie odbędą się II Urodziny Browaru Dukla. W trakcie wydarzenia przewidziane jest wiele niespodzianek.

21 lutego w czytelni głównej KBP odbędzie się wykład prof. Kazimierza Ożoga, na co dzień wykładowcy na Uniwersytecie Rzeszowskim, pn. "Język polski jako wartość". Początek wydarzenia o godzinie 11.

8 lutego w czytelni głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie odbyło się otwarcie wystawy "Leśne Fotografie 2016". Laureatom konkursu wręczono nagrody i wyróżnienia. Zdobywcy pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody otrzymali dodatkowo statuetki św. Franciszka wykonane przez krośnieńskiego rzeźbiarza, Macieja Syrka.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna oraz Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej zapraszają na odczyt pt. Działalność dr. Zygmunta Rogala Lewickiego, Dyrektora Szpitala Powiatowego w Krośnie w latach 1911-1946.

Pub & Club Nafta zaprasza na imprezowy weekend. W piątek impreza pt. "Be sexy, wear high heels", natomiast w sobotę czeka na Was przedostatkowa rozgrzewka. Wydarzenia są dla osób w wieku powyżej 21 lat.

14 lutego, w dzień Świętego Walentego, FotoDuda.pl zaprosił zakochanych oraz singli do walentynkowego zdjęcia. Wydarzenie odbyło się w galerii handlowej Full Market Krosno. Na gości czekała walentynkowa ścianka oraz masa gadżetów.

Ten bóg umarł zdecydowanie przedwcześnie. W 2010 r. nowotwór odebrał światu jednego z najwybitniejszych wokalistów hard rocka i heavy metalu, Ronniego Jamesa Dio. 20 maja w Rock Klub Iron w Krośnie odbędzie się koncert memoriałowy.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na niezwykłą wystawę etykiet pudełek od zapałek ze zbiorów muzeum w Koszycach. W skład unikatowej kolekcji wchodzi ponad 120 tysięcy eksponatów ze wszystkich kontynentów.

"Kuźnia Światła" to grupa miłośników fotografii działająca od ponad 10 lat w Krośnie. W tym czasie zdobyli kilka prestiżowych nagród. "Kuźnia" jest otwarta dla każdego, to miejsce nauki fotografii.

W sobotę (11.02) w Pub & Club Nafta odbyły się Naftowe Walentynki. W klimatach kretro brzmiały zmysłowe i romantyczne kawałki dla zakochanych, a dla singli - komercyjne hiciory. Wydarzenie odbywało się pod patronatem KrosnoCity.pl. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

 

Wasze opinie

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij