Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
zatrudni na stanowisku:

robotnika gospodarczego

Główne zadania:
 koszenie trawy
 przycinanie drzew i krzewów
 sprzątnie dróg, chodników i placów
 odśnieżanie
 prace transportowe m.in. odpadów medycznych i komunalnych

Wymagania:
 wykształcenie min. zawodowe,
 umiejętność obsługi urządzeń,
 mile widziane prawo jazdy uprawnia
Chcesz prowadzić własną działalność z przeznaczeniem na prowadzenie działalności sportowo - rekreacyjnej na kołobrzeskiej plaży ?
To ogłoszenie jest dla Ciebie !

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
gra XXL BEZPIECZNI W SIECI dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy
Gra XXL nauczy dzieci jak należy bezpiecznie i prawidłowo korzystać z dobrodziejstw Internetu oraz jak chronić się przed zagrożeniami płynącymi z sieci.
Gra wielkoformatowa BEZPIECZNI w SIECI uczy dzieci przez dobrą zabawę i aktywność fizyczną.
Gra XXL BEZPIECZNI w SIECI w bardzo atrakcyjny i zabawny sposób uczy jak mądrze i bezpiecznie korzystać z Internetu.

Gra planszowa BEZPIECZNI w SIECI pokazuje dzieciom i młodzieży, gdzie w necie czyha niebezpieczeństwo oraz j
belki rustykalne Na Wymiar maskownice styropianowe Tanie Belki imitacja drewna
Belki rustykalne na wymiar, maskownice styropianowe Tanie Belki imitacja drewna od producenta firmy plastmaker.
Zamów spersonalizowany zestaw próbek naszych imitacji drewna za jedynie 19,99 zł z wysyłką!!!
Produkujemy także DUUUŻE PRZEKROJE MASKOWNIC AŻ DO 50 CM WYSOKOŚCI ŚCIANEK I 5 METRÓW DŁUGOŚCI!!!
Tanie belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna prosto od producenta. Produkujemy na wymiar lekkie styropianowe maskownice drewnopodobne najczęściej stosowane na sufity.
Belki rustykalne na wymiar imitujące drewno
Szukasz wyjątkowych rozwiązań do swojego wnętrza? Nasza firma specjalizuje się w produkcji realistycznych imitacji drewna.
Oferujemy belki i deski, które dosłownie wyglądają jak naturalne drewno, ale są znacznie bardziej funkcjonalne i łatwiejsze w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://www.drewnopodobne.net.pl

Nasza oferta obejmuje:
- Belki rustykalne: Wykonane z rdzenia styropianowego pokrytego przestrzenną strukturą
BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ POŻARNĄ gra wielkoformatowa dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy
Gra XXL BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ POŻARNĄ uczy dzieci przez dobrą zabawę i aktywność fizyczną.
Gra kreuje i promuje dobry wizerunek Straży Pożarnej w społeczeństwie, jako bohaterskiej, niezbędnej służby dla społeczeństwa.
Gra wielkoformatowa XXL BEZPIECZNI ZE STRAŻĄ POŻARNĄ. nauczy dzieci jak zabezpieczyć się przed pożarem, ogniem i jak zachować się w trakcie pożaru.

Zobacz grę XXL na:

Lamele sufitowe drewnopodobne PRODUCENT
Zapraszamy do poznania naszej oferty lameli sufitowych, które to doskonale imitują drewno, tworząc wyjątkowy charakter wnętrza.

Wykorzystujemy wysokiej jakości styropian, który po powleczeniu autorskimi powłokami przestrzennymi imituje wzory drewna.

Nasze lamele sufitowe są dostępne na wymiar, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad grubością, wysokością, długością oraz wykończeniem.
Montaż jest niezwykle

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy z RV Group Poland Sp. z o.o. – Twoim Ekspertem w Outsourcingu Pracowniczym i Rekrutacji Bezpośredniej

Nasza firma, z siedzibą we Wrocławiu, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie pozyskiwania talentów, legalizacji pobytu oraz nadzoru nad pracami wykonywanymi u naszych klientów. Przedstawiamy Państwu dwa elastyczne warianty współpracy, dostosowane do różnorodnych potrzeb i wymagań biznesowych.

Zadaszenia tarasowe z tkanin akrylowych
Zadaszenia tkaninowe - to idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu!
Oferujemy wysokiej jakości produkty, które nie tylko chronią przed słońcem i deszczem, ale także dodają elegancji .
Odkryj naszą ofertę już teraz!
Gwarancja 10 lat.
480 PLN

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

tel. 506327412
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Rejestracja użytkownika
Anuluj