Ze zmiennym szczęściem

Połowicznym sukcesem dla krośnieńskiej siatkówki zakończyła się 17. kolejka. Siatkarze zostali pokonani w Strzyżowie, a nasze dziewczyny świetnie spisały się, zgarniając komplet punktów w Tomaszowie. To były dwa bardzo ważne spotkania. Nasi II-ligowi siatkarze spodziewali się trudnej przeprawy u naszych sąsiadów - w Strzyżowie i tak też było. Nie udało im się ugrać nawet jednego seta, przegrali 0:3 (25:14, 25:20, 25:21).

Pozostają na trzecim miejscu w tabeli. Z takim samym dorobkiem punktowym, na tuż za naszą drużyną plasuje się właśnie Wisłok Strzyżów. Dlatego bardzo ważne będzie sobotnie (19.02) spotkanie, które nasi siatkarze rozegrają w hali przy ul. Bursaki - podejmą Błękitnych Ropczyce.

Rewelacyjnie spisały się natomiast podopieczne Marzeny Solskiej-Szepieniec. Wygrały z Tomasovią Tomaszów Lubelski 3:0 (27:25, 25:22, 30:28). Punktacja w setach pokazuje, że spotkanie było wyrównane, ale szczęście było po stronie krośnianek.

W sobotę (19.02) dziewczyny we własnej hali podejmą Pogoń Proszowice, znajdującą się na przedostatnim 9. miejscu. PWSZ Karpaty MOSiR Krosno są ciągle wiceliderem tabeli.

Żródło: karpaty-krosno.pl, SportKrosno.pl

• autor: karpaty-krosno.pl, SportKrosno.pl