Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Praca dla kierowcy/dostawcy w Restauracji

Pub & Club Wyszynk poszukuje do swojego zespołu kierowców / dostawców pizzy i posiłków. Posiadamy auta firmowe. Jeśli jesteś osobą pogodną, potrafiącą pracować w zespole i szukasz zajęcia - skontaktuj się z nami i przyjdź na dzień próbny. Tylko poważne propozycje - praca od zaraz !

Zależy nam na ludziach z chęcią do pracy i pozytywnym nastawieniem do ludzi. Osoby chętne proszę o składanie CV drogą mailową bar@wyszynk.com lub w lokalu. Kontakt telefoniczny: 731 846 556.

Praca dla barmanki/kelnerki

Restauracja Wyszynk Krosno poszukuje do pracy na stanowisko kelnerka/barmanka.
Zakres obowiązków, wymagania:
- Musisz zarażać uśmiechem, pozytywną energią i lubić swoją pracę!
- Wysoki poziom kultury osobistej.
- Doświadczenia mile widziane.
- Uczciwości, samodzielność, zaradność i zaangażowania oraz dyspozycyjności w szczególności w weekendy.
- Książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
- Umiejętności komunikacji z zespołem i rozwiązywania problemów.
- Um

Rolety magazynowe, garażowe, do pomieszczeń gospodarczych.

Do sprzedania 4 rolety (wys. 212 cm, szer. 153 cm - razem z kasetą) - 500 zł szt. (możliwość sprzedaż pojedynczej).
Rolety są z przeznaczeniem jako bramy magazynowe, garażowe, do pomieszczeń gospodarczych. Kontakt: 731 846 556

Szkolenia UDT dla operatorów podestów ruchomych żurawi wózków Jasło
Zapraszamy na profesjonalne szkolenia UDT dla Operatorów podestów ruchomych (kat. IP) , żurawi (kat. IIŻ) , wózków jezdniowych specjalizowanych (IWJO, IIWJO).

TransAllen Dźwigi & Podnośniki oferuje Państwu szkolenia na obsługę oraz konserwację:
- Żurawi samojezdnych (Dźwigi samochodowe)
- Żurawi przenośnych ( HDS)
- Podesty ruchome ( zwyżki)
- Wózki widłowe w tym specjalizowane ze zmiennym wysięgiem (widlaki / ładowarki teleskopowe)
- Platform za

Wynajem wozidła o ładowności 6t Jasło Jedlicze Krosno
Firma Trans-Allen Dźwigi Podnośniki oferuje Państwu wynajem wozidła o ładowności 6t.

Nasze wozidło można wykorzystać przy wszelkich pracach budowlanych. Ze względu na swoje niewielkie wymiary jest bardzo zwrotne, a mały nacisk na osie pozwala na swobodne manewry po każdym terenie.

Ponadto nasza firma oferuje:

Usługi dźwigowe żurawiami samojezdnymi o udźwigu do 80 ton oraz zasięgu do 60 metrów
Wynajem dźwigów samochodowych od 8 do 80 to
Praca Kierowca operator maszyn budowlanych
TransAllen Dźwigi & Podnośniki to polska firma z tradycjami od 1979r. zajmująca się m.in. wynajmem oraz sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych. Posiadamy największą flotą maszy w regionie i jesteśmy m.in autoryzowanym i wyłącznym Dealerem w Polsce marki Ruthmann Bluelift.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko: Kierowca Operator żurawia

Kierowca operator maszyn budowlanych
Jasło
Co będzie należało do
Kontenery Morskie 20DV 40HC Sprzedaż Wynajem Transport Krosno
Firma TransAllen Dźwigi Podnośniki zaprasza do skorzystania z usług wynajmu powierzchni magazynowych (kontenerów morskich; sprzedaży kontenerów morskich).
Zajmujemy się kompleksowym przechowywaniem rzeczy. Specjalizujemy się w wynajmie małych powierzchni magazynowych dla firm oraz osób prywatnych.
Nasza lokalizacja:
Jasło
Krosno
Czas wynajmu:
KRÓTKO ORAZ DŁUGO TERMINOWY

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
KONTENER MORSKI 20 DV
P
Wynajem kontenerów morskich Krosno, Strzyżów, Jedlicze,
Jasło
Krosno

P
Sprzedaż kontenerów morskich Krosno, Brzozów, Sanok
Firma TransAllen Dźwigi & Podnośniki zaprasza do skorzystania z usług sprzedaży oraz wynajmu kontenerów morskich.
Zajmujemy się kompleksowym przechowywaniem rzeczy.

Oferujemy Państwu:
Pojemność: 32,3 m3
Ładowność: 21 680 kg
Szerokość/wysokość drzwi: 227 cm
Długość wewnętrzna: 590 cm
Szerokość/wysokość wewnętrzna: 235 cm / 239 cm

Kontener morski 20 DV jest to jeden z podstawowych rodzajów kontene

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

tel. 506327412
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Rejestracja użytkownika
Anuluj