Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Akademia Talentów z medalami FAZA 2021

Akademia Talentów z medalami FAZA 2021 Fot. Akademia Talentów

Pomimo pandemii koronawirusa i totalnego lockdownu trwającego z przerwami od miesięcy, dziewczęta z krośnieńskiej Akademii Talentów nie przerwały treningów i z powodzeniem startują w zawodach tanecznych, odnosząc sukcesy.

REKLAMAGdy obostrzenia narastają, treningi przenoszą się do Internetu. Zawodnicy z domu - poprzez platformy online łączą się z trenerem - Pauliną Nowacką-Sałatą, by razem ćwiczyć. Gdy obostrzenia nie ograniczają spotkań, dziewczyny regularnie spotykają się na stacjonarnych treningach.

Efektem pracy zespołu jest jedno z ostatnich wydarzeń na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, tuż przed jego całkowitym zamknięciem. To październikowy spektakl charytatywny "Dawno, dawno temu...", zorganizowany przez Akademię.

W grudniu 2020 r. na zawodach online "Intermedium", podopieczne Akademii zdobyły trzy srebrne medale, trzy brązowe, oraz dwa wyróżnienia.

Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA 2021 (online) wzbogacił Akademię o złoto - duet: Julia Kobiałka, Nikola Chudyk, srebra: solo Amelii Kaszowskiej, Julii Kobiałki, Martyny Szyszlak, Emilii Kot oraz brązy: solo Wiktorii Omachel, Oliwii Furtek, i Zofii Kotłowskiej.

Najbardziej cieszy fakt, iż pomimo ograniczeń, obostrzeń, dziewczęta z powodzeniem reprezentują nasz region - Krosno i Duklę. Rozwijają się i rywalizują z najlepszymi zespołami i solistami w kraju oraz na arenie międzynarodowej, w tym z formacjami z sąsiedniej Słowacji.

  • autor: (rdn), Fot. Akademia Talentów Krosno

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj