Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Utrudnienia na DK28. Przy Krakowskiej i Dmochowskiego wyłączą sygnalizacje

Utrudnienia na DK28. Przy Krakowskiej i Dmochowskiego wyłączą sygnalizacje Fot. Mateusz Głód

Wszędzie widać już wiosnę, a to oznacza, ze prace przy DK28 będą prowadzone w coraz większym zakresie. W tym tygodniu planowane są kolejne utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tzw. "obwodnicy" (DK nr 28). Ruch wahadłowy, ograniczenia prędkości, wyłączenie sygnalizacji, to czeka kierowców już w tym tygodniu.

REKLAMAUl. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka - ruch wahadłowy
Od środy (12.03) Wykonawca rozpocznie prace po lewej stronie odcinka od zatoki autobusowej obok Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego.

Wyświetl większą mapę

Prowadzone będą prace na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Tysiąclecia w kierunku Sanoka na odcinku ok. 600 m, po stronie lewej.

Na wymienionych odcinkach wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Równocześnie będą prowadzone prace na lewej jezdni odcinka pomiędzy skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Krakowską.

Ruch będzie się odbywał po prawej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka) z ograniczeniem prędkości do 30km/h. W związku z tymi pracami pojawią się również utrudnienia na wlocie z ul. Krakowskiej. Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna.


Wyświetl większą mapę

Na całym odcinku od granicy miasta (od strony miejscowości Potok) do skrzyżowania z ul. Zręcińską prowadzona będzie wycinka drzew. W związku z tym, na czas powalania drzew mogą pojawić się lokalnie utrudnienia w płynności ruchu.

Ul. Bieszczadzka (do granic miasta) - wyłączona sygnalizacja
W ciągu ul. Bieszczadzkiej (okolice zakładu Wulkan i Wypożyczalni Elektronarzędzi SAN-POL) na odcinku ok. 400m prace będą prowadzone po stronie prawej.

W związku z tym wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym wprowadzaniem ograniczenia prędkości do 30km/h. Lokalne utrudnienia pojawią się również na dalszym odcinku (w kierunku Miejsca Piastowego) i związane będą z pracami przy krawędzi jezdni.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - ograniczenia prędkości
Na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Tysiąclecia zakończono prace związane z budową kolektora kanalizacji deszczowej jednak na odcinku 600 metrów od skrzyżowania (w kierunku Sanoka) w dalszym ciągu będą prowadzone prace.
Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.


Wyjazd z os. "Guzikówka" - ruch drogami objazdowymi
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa.
Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

umk/pd
Fot. Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj