Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wahadło na ul. Bema. Kierowców czekają utrydnienia na DK28

Wahadło na ul. Bema. Kierowców czekają utrydnienia na DK28 Fot. Mateusz Głód

W tym tygodniu (od 17.03. do 22.03.) planowane są dalsze utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tzw. "obwodnicy" (DK nr 28). Na kilku odcinkach obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/godzinę. Sygnalizacja na skrzyżowaniach z ul. Krakowską i Żniwną pozostanie nadal wyłączona.

Odcinek ul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka
Wykonawca kontynuuje prace po lewej stronie odcinka od zatoki autobusowej obok Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego.

Kontynuowane są również prace na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Tysiąclecia w kierunku Sanoka na odcinku ok. 600 m, po stronie lewej.

Na wymienionych odcinkach utrzymany jest ruch wahadłowy z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Równocześnie, w dalszym ciągu prowadzone są prace na lewej jezdni odcinka pomiędzy skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Krakowską.

Ruch odbywa się po prawej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka) z ograniczeniem prędkości do 30km/h. W związku z tymi pracami możliwe są również utrudnienia na wlocie z ul. Krakowskiej. Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki nie działa sygnalizacja świetlna.

Na całym odcinku od granicy miasta (od strony miejscowości Potok) do skrzyżowania z ul. Zręcińską w dalszym ciągu prowadzona jest wycinka drzew. W związku z tym, na czas powalania drzew mogą pojawić się lokalnie utrudnienia w płynności ruchu.

Odcinek ul. Bieszczadzka - do granic miasta
W ciągu ul. Bieszczadzkiej (okolice zakładu Wulkan i Wypożyczalni Elektronarzędzi SAN-POL) na odcinku ok. 400 m prace będą prowadzone po stronie prawej.
Na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego nie działa sygnalizacja świetlna. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Lokalne utrudnienia pojawią się również na dalszym odcinku (w kierunku Miejsca Piastowego) i związane będą z pracami przy krawędzi jezdni.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Tysiąclecia zakończono prace związane z budową kolektora kanalizacji deszczowej jednak na odcinku 600 metrów od skrzyżowania (w kierunku Sanoka) w dalszym ciągu będą prowadzone prace.

Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

Wyjazd z osiedla "Guzikówka"
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

umk/pd

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj