Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Po świętach wracają prace dorogowe na DK28

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. Mateusz Głód

Drogowcy przystępują do dalszych prac przy przebudowie DK28. W tym tygodniu (od 23.04 do 26.04.), planowane są następujące utrudnienia w ruchu na tak zwanej krośnieńskiej "obwodnicy".

REKLAMATrwa przebudowa krośnieńskiego odcinka Drogi Krajowej nr 28. W najbliższych dniach kierowców czekają utrudnienia.

Odcinek ul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka
Wykonawca kontynuuje prace po lewej stronie odcinka od zatoki autobusowej obok Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego.

Zakończono prace na prawej jezdni odcinka pomiędzy skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II z ul. Rzeszowską (DW990) do skrzyżowania z ul. Krakowską. Ruch został skierowany na lewą jezdnię (patrząc w kierunku Sanoka). Z uwagi na prowadzone prace nawierzchniowe wystąpią utrudnienia na wlocie z ul. Popiełuszki.

Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki wyłączona pozostaje sygnalizacja świetlna.

Kontynuowane są również prace na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Tysiąclecia w kierunku Sanoka na odcinku ok. 600 m, po stronie lewej.

Na wymienionych odcinkach utrzymany jest ruch wahadłowy z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Tysiąclecia zakończono prace związane z budową kolektora kanalizacji deszczowej jednak na odcinku 600 metrów od skrzyżowania (w kierunku Sanoka) w dalszym ciągu będą prowadzone prace.

Wyjazd z osiedla "Guzikówka" - objazdy i ograniczenie prędkości
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ul. Bieszczadzka - do granic miasta - ograniczenia prędkości, wyłączona sygnalizacja
W ciągu ul. Bieszczadzkiej (okolice zakładu Wulkan i Wypożyczalni Elektronarzędzi SAN-POL) na odcinku ok. 400 m prace będą prowadzone po stronie prawej. Uwagę należy zwrócić na ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Lokalne utrudnienia mogą pojawić się również na dalszym odcinku (w kierunku Miejsca Piastowego) i związane będą z pracami przy krawędzi jezdni.

umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj