Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Na Bieszczadzkiej pojedziemy dwoma pasami

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. Mateusz Głód

W najbliższym tygodniu kierowców czekają dalsze utrudnienia związane z przebudową DK 28 w Krośnie. Zobacz co będzie się działo na tzw. “obwodnicy”  okresie do 2.05.  

REKLAMAul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka - nadal wyłączona sygnalizacja
Wykonawca kontynuuje prace po lewej stronie odcinka od zatoki autobusowej obok Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego.

Zakończono prace na prawej jezdni odcinka pomiędzy skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II z ul. Rzeszowską (DW990) do skrzyżowania z ul. Krakowską. Ruch został skierowany na lewą jezdnię (patrząc w kierunku Sanoka). Z uwagi na prowadzone prace nawierzchniowe wystąpią utrudnienia na wlocie z ul. Popiełuszki.

Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki wyłączona pozostaje sygnalizacja świetlna. Kontynuowane są również prace na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Tysiąclecia w kierunku Sanoka na odcinku ok. 600 m, po stronie lewej.

Na wymienionych odcinkach utrzymany jest ruch wahadłowy z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - niewielkie utrudnienia
Na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej i Tysiąclecia zakończono prace związane z budową kolektora kanalizacji deszczowej jednak na odcinku 600 metrów od skrzyżowania (w kierunku Sanoka) w dalszym ciągu będą prowadzone prace.

Wyjazd z os. "Guzikówka" - nadal objazdy
W tym tygodniu wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ul. Bieszczadzka (do granic miasta) - także wyłączona sygnalizacja
W ciągu ul. Bieszczadzkiej (okolice zakładu Wulkan i Wypożyczalni Elektronarzędzi SAN-POL) na odcinku ok. 400 m prace będą prowadzone po stronie prawej.

W związku z tym wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym wprowadzaniem ograniczenia prędkości do 30 km/h. Od wtorku wykonawca umożliwi ruch dwoma pasami ruchu.

Lokalne utrudnienia mogą pojawić się również na dalszym odcinku (w kierunku Miejsca Piastowego) i związane będą z pracami przy krawędzi jezdni.

umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj