Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zamkną część "obwodnicy". Będą objazdy

Zamkną część "obwodnicy". Będą objazdy Fot. Mateusz Głód

Uwaga! 10 maja zostanie zamknięty odcinek tak zwanej "obwodnicy" na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Grodzką - Wyszyńskiego do tymczasowego wjazdu na os. Traugutta. Wyznaczono objazdy przez miasto.

REKLAMAUwaga kierowcy! 10 maja czekają na was poważne utrudnienia w uchu. W tym dniu Wykonawca planuje wykonanie robót przyłączeniowych na sieci kanalizacyjnej.

W związku z tym od godz. 6.00 zamknięta dla ruchu zostanie "obwodnica" na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Grodzką - Wyszyńskiego do tymczasowego wjazdu na os. Traugutta.

Dla ruchu tranzytowego wyznaczone zostaną objazdy zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu ulicami: Krakowska, Piłsudskiego, Legionów, Niepodległości, Lwowska. Wykonawca będzie prowadził prace w trybie ciągłym. Planowane przywrócenie do ruchu - w późnych godzinach nocnych, z zastrzeżeniem, że czas ten może ulec wydłużeniu do dnia 11.05., aż do zakończenia prac przyłączeniowych.

W tym tygodniu (do 10.05.2014) planowane są następujące utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej "obwodnicy" (DK nr 28)

ul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka
Wykonawca kontynuuje prace po prawej stronie odcinka od zatoki autobusowej obok Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego.

Wykonawca prowadzi prace na prawej jezdni odcinka pomiędzy skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II z ul. Rzeszowską (DW991) do skrzyżowania z ul. Krakowską. Z uwagi na prowadzone prace nawierzchniowe wystąpią utrudnienia na wlocie z ul. Popiełuszki. Obowiązują ograniczenia prędkości do 30km/h.

Na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki wyłączona pozostaje sygnalizacja świetlna

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Na chwilę obecną nie przewiduje się utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

Wyjazd z os. "Guzikówka"
W dalszym ciągu trwają prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze. Trwają również roboty konstrukcyjne związane z budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 oraz przygotowywane są nasypy pod łącznice. Wykonawca kontynuuje prace z uzbrojeniem podziemnym w ul. Witosa.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ul. Bieszczadzka - do granic miasta
Wykonawca zakończył prace nawierzchniowe na odcinku 400 m od zakładu produkcyjnego Wulkan.

Trwają prace związane z regulacją wpustów ulicznych. W związku z tym w dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Na tym odcinku ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Lokalne utrudnienia mogą pojawić się również na dalszym odcinku (w kierunku Miejsca Piastowego) i związane będą z pracami przy krawędzi jezdni.

umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj