Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zamkną wlot w ul. Tysiąclecia. Kierowców czekają utrudnienia

Zamkną wlot w ul. Tysiąclecia. Kierowców czekają utrudnienia Fot. KrosnoCity.pl

Całkowite zamkniecie wlotu w ul. Tysiąclecia i przywrócenie ruchu dwukierunkowego na odcinku ul. Bieszczadzkiej. W bieżącym tygodniu (od 19.05. do 24.05) planowane są zmiany i utrudnienia w organizacji ruchu na modernizowanej DK28.

REKLAMAul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka - wahadło
Wykonawca kontynuuje prace w okolicach Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Bema i skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego. W piątek (23.05.) rozpoczną się prace na lewej części jezdni, od granicy miasta z miejscowością Potok do Szkoły Podstawowej nr 11. W związku z tym, w dalszym ciągu, ruch odbywał się będzie wahadłowo z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Wykonawca prowadzi prace w ciągu Al. Jana Pawła II. W czwartek (22.05) rozpoczną się prace na odcinku od skrzyżowania z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Ruch zostanie skierowany na jezdnię lewą (patrząc w kierunku Sanoka).

W związku z pracami nawierzchniowymi na lewej jezdni, pojawią się również utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki.

Zamkniecie skrzyżowania ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Od środy (21.05) rozpoczną się prace na jezdni lewej - odcinek od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia, łącznie z całkowitym zamknięciem dla ruchu wlotu ul. Tysiąclecia. W ciągu DK28 ruch pojazdów będzie się odbywał dwukierunkowo po jezdni prawej. Dla chcących dojechać do ul. Tysiąclecia zostanie wyznaczony objazd tymczasowy ul. Krakowską i Hutniczą.

ul. Podkarpacka (od wiaduktu nad torami kolejowymi)
Od (20.05) Wykonawca rozpocznie prace na prawej części jezdni od wiaduktu nad linią kolejową do skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Zręcińską i Pużaka. Ruch będzie się odbywał wahadłowo na lewej części jezdni.

Wyjazd z os. Traugutta - nadal objazdami
W dalszym ciągu trwają prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze. Trwają również roboty konstrukcyjne związane z budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 oraz przygotowywane są nasypy pod łącznice.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. bieszczadzkiej do granic miasta
Wykonawca prowadzi prace na wlotach ul. Polnej i Reymonta. W związku z tym w dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Na tym odcinku ruch odbywa się już dwukierunkowo.
Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).

umk/pd

1 komentarz

  • może ktoś się tym zajmie

    Czy koś wreszcie zajmie się organizacją ruchu przy tej budowie, czy dalej będzie to ktoś prowadził kto nie ma o tym zielonego pojecia.
    Przecież tam jest wolna amerykanka nic nie pokrywa sie z przeisami dotyczącymi TOR,nie wiadomo czy jest na tą organizację wogóle jakiś projekt, żadnych zabezpieczeń wykopów,znaki nie zgodne z rozporządzeniem,poustawiane byle było,czarni ochraniarze pilnują organizacji bez zabezpieczenia,cód boski że jeszcze nikt nie zginą ,poziome oznakowanie byle jakie .Gdzie jest policja, inspektor nadzoru. wystarczy popatrzeć na przykład na budowę obwodnicy Przemyśla , wszystko w miarę rozsądnie zabezpieczone, a u nas nikt nie dba o uczestników ruchu,byle było i do przodu

    Zgłoś nadużycie może ktoś się tym zajmie niedziela, 25, maj 2014 21:24 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj