Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Prace idą do przodu. Kierowców czekają dalsze utrudnienia na DK28

Prace idą do przodu. Kierowców czekają dalsze utrudnienia na DK28 Fot. KrosnoCity.pl

W najbliższych dniach planowane są następujące utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej "obwodnicy" (DK nr 28). Nadal zamknięty jest wlot w ul. Tysiąclecia. Są też inne utrudnienia i ruch wahadłowy.

REKLAMAul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka - ruch wahadłowy
Trwają prace na lewej części jezdni odcinka od granicy miasta z miejscowością Potok do Szkoły Podstawowej nr 11. W związku z tym, ruch odbywa się wahadłowo na prawej części jezdni z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Kontynuowane są również prace na prawej jezdni Al. Jana Pawła II - odcinek od skrzyżowania z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Ruch odbywa się dwukierunkowo na lewej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka).

W związku z pracami nawierzchniowymi na lewej jezdni, pojawią się również utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki.
 
Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - zamknięty wlot w Tysiąclecia
Trwają prace na odcinku lewej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i ul. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Przypominamy, że całkowicie zamknięty dla ruchu jest wlot ul. Tysiąclecia. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni prawej (patrząc w kierunku Sanoka). Dla pojazdów chcących dojechać do ul. Tysiąclecia wyznaczono objazd tymczasowy ul. Krakowską i Hutniczą.

ul. Podkarpacka (od wiaduktu nad torami kolejowymi) - ruch wahadłowy
Wykonawca rozpocznie prace wykończeniowe na odcinku jezdni od wiaduktu nad linią kolejową do skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Zręcińską i Pużaka. Z tego tytułu mogą pojawić się lokalne utrudnienia w ruchu - ruch wahadłowy.

Wyjazd z os. Traugutta - nadal objazdy
W dalszym ciągu trwają prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze. Trwają również roboty konstrukcyjne związane z budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 oraz przygotowywane są nasypy pod łącznice.
 
Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.
 
Z uwagi na prowadzone prace na sieci kanalizacji deszczowej, czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. Batorego.
 
ul. Bieszczadzka do granic miasta - wyłączona sygnalizacja
Wykonawca kontynuuje prace na wlotach ul. Polnej i Reymonta. Wykonawca przystępuje do wykonania wyspy dzielącej w ciągu jezdni DK28, w związku z czym mogą pojawić się lokalne utrudnienia w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta. W dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Ruch odbywa się dwukierunkowo.

Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).

umk

  • autor: umk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj