Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na "Guzikówce" budują rondo. Kierowców czekają dodatkowe objazdy Polecamy

Osiedle Traugutta Osiedle Traugutta Fot. KrosnoCity.pl

Rozpoczęły się prace związane z uzbrojeniem terenu i budową ronda na osiedlu Traugutta. Zamknięte dla ruchu zostało skrzyżowanie ul. Witosa i Stefana Batorego. Trwają roboty fundamentowe związane z budową obiektu mostowego nad Lubatówką w ciągu prawej jezdni.

REKLAMAW poniedziałek (18.08) zamknięte dla ruchu zostało skrzyżowanie ul. Witosa i Stefana Batorego. Kierowcy mogą dojechać do DK28 ul. Lelewela i Stefana Batorego wokół os. Traugutta. Rozpoczęły się prace związane z uzbrojeniem terenu i budową ronda.

Również w poniedziałek nastąpiła zapowiadana przerwa w dostawie centralnej ciepłej wody dla mieszkańców "Guzikówki" oraz Żwirki i Wigury. Utrudnienia potrwają przez tydzień, a związane są z przebudową ciepłociągu i wodociągu na nowobudowanym odcinku krośnieńskiej "obwodnicy".

Budowa mostów nad Lubatówką
Trwają roboty fundamentowe związane z budową obiektu mostowego nad Lubatówką w ciągu prawej jezdni. Kontynuowane są prace związane z wycinką drzewostanu, odhumusowaniem oraz prace rozbiórkowe i przygotowawcze na odcinku od mostu na Lubatówce do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Trwają także prace związane z budową kanalizacji deszczowej od potoku Lubatówka do skrzyżowania ul. Podkarpacka - Grodzka - Wyszyńskiego. Z uwagi na realizację tych prac wyłączona została sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Podkarpacka - Grodzka - Wyszyńskiego. Wprowadzono tam ograniczenie prędkości do 30km/h.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Wykonawca zakończył prace nawierzchniowe na odcinku prawej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Ruch odbywa się już jednokierunkowo na obu jezdniach - lewej i prawej. Przy czym mogą pojawić się lokalne zwężenia do jednego pasa ruchu podczas prac wykończeniowych.

 

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj