Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Na Guzikówce rozbiorą mur. Utrudnienia na DK28

W tym tygodniu (od 16 do 21), planowane są dalsze utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tak zwanej "obwodnicy" (odcinek DK nr 28 przez środek Krosna). Na utrudnienia natraficie w Turaszówce, na ul. Bieszczadzkiej i przy wyjeździe z "Guzikówki". Kierowcom życzymy cierpliwości, a drogowcom sprzyjającej aury.

REKLAMAalt

Turaszówka
Na odcinku 365 m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach - lewej i prawej. Mogą pojawić się lokalne zwężenia do jednego pasa ruchu, na okres wykonywania prac ziemnych.

Prace na Bieszczadzkiej
Kontynuacja prac w ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego. Na czas prowadzenia robót ziemnych zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w godzinach pracy Wykonawcy.

Wyjazd z "Guzikówki"
Wykonawca będzie kontynuował prace przygotowawcze (rozbiórka muru oporowego) oraz prace ziemne. Zasadniczo prace te nie będą powodowały utrudnień w ruchu. Wykonawca kontynuuje również prace związane z przebudową sieci uzbrojenia terenu. Mogą pojawić się okresowe utrudnienia polegające na lokalnych zwężeniach na czas wyjazdu pojazdów budowy.

Terminy realizacji robót będą uzależnione od warunków atmosferycznych.

Zobacz także: Rozbudowa "średnicówki" - podpisano umowę

(umk), (pd)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj