Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dalsze utrudnienia na DK 28 od poniedziałku

Wyburzanie budynków przy wyjeździe z "Guzikówki", wycinanie drzew, ograniczenia prędkości i ruch wahadłowy na głównej arterii komunikacyjnej miasta. Trwa przebudowa DK 28 w obrębie granic Krosna. Największe problemy czekają na kierowców na odcinku w pobliżu granicy z Miejscem Piastowym i w Turaszówce. Utrudnienia spodziewane są też przy wyjeździe z ul. Witosa.

REKLAMAalt
Wjazd na ul. Witosa z DK 28 (ul. Podkarpacka). Zobacz fotorelację: Jak burzono dom na Witosa

Urząd Miasta Krosna informuje o dalszych utrudnieniach związanych z przebudową DK 28, nazywaną potocznie "obwodnicą". Przy wyjeździe z ul. Witosa już burzone są budynki. Co czeka kierowców od poniedziałku 18 listopada?

ETAP II - ODCINEK I
Przez cały tydzień kontynuowane będą prace na odcinku prawej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał dwukierunkowo na jezdni lewej z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

alt

ETAP II - ODCINEK III
Kontynuacja prac w ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego. Na początkowym odcinku - od restauracji Wodnik na długości 660m w dniach 17.11.br do 21.11.br wprowadzony zostanie całodobowy ruch wahadłowy, w związku z pracami nawierzchniowymi na lewej części jezdni. Od 22.11.br zostanie na tym odcinku wprowadzony ruch wahadłowy w godzinach pracy Wykonawcy, natomiast w późnych godzinach popołudniowych umożliwiony będzie przejazd dwukierunkowy z odseparowaniem kierunków ruchu przy jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Na końcowym odcinku (do granicy miasta Krosna z Miejscem Piastowym) przez cały tydzień ruch odbywać się będzie wahadłowo w godzinach pracy Wykonawcy. W późnych godzinach popołudniowych ruch odbywać się będzie dwukierunkowo z odseparowaniem kierunków ruchu i jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h.

ETAP III

Wykonawca będzie kontynuował prace przygotowawcze (rozbiórki obiektów, wycinka drzew, odhumusowanie). Zasadniczo prace te nie będą powodowały utrudnień w ruchu. Wykonawca przewiduje czasowe ograniczenia prędkości do 30km/h na jezdni DK28 podczas wywozu materiałów z rozbiórki i humusu.

(umk), (pd)
Fot. Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj