KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uwaga kierowcy! Większe utrudnienia na "obwodnicy"

Uwaga kierowcy! Większe utrudnienia na "obwodnicy" Fot. Mateusz Głód

Uwaga kierowcy! Duże zmiany na Drodze Krajowej 28. W tym tygodniu czekają nas utrudnienia, a w następnym tygodniu planowane jest zamkniecie wyjazdu z "Guzikówki". Na kilku odcinkach "obwodnicy" nadal obowiązywać będą ograniczenia prędkości.

REKLAMA


W tym tygodniu (od 3.02 do 8.02), planowane są następujące utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tak zwanej "obwodnicy" (Droga Krajowa nr 28).

ETAP II - ODCINEK I
Na odcinku 365 m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach - lewej i prawej, przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ETAP II - ODCINEK III
W ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego ruch będzie się odbywał normalnie bez utrudnień przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości i zakazu wyprzedzania.

ETAP IIb (skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką)
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30 km/h.

ETAP III (wyjazd z os. "Guzikówka")
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu - budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od skrzyżowania z ul. Witosa do mostu na Lubatówce po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Z uwagi na planowaną budowę objazdu wykonawca wyłączy sygnalizację świetlną w obrębie skrzyżowania ul. Podkarpackiej i Witosa (wjazd na os. Traugutta).

Ruch pojazdów jadących w kierunku Sanoka odbywał się będzie jak dotychczas przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości. Natomiast pojazdy jadące w kierunku Jasła w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa będą się poruszać po środkowej części jezdni w miejscu obecnego lewoskrętu i powierzchni wyłączonej z ruchu;  z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

UWAGA! Na kolejny tydzień (od 10.02. do 15.02.) planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Podkarpacka - Witosa z jednoczesnym skierowaniem ruchu na przygotowane objazdy. Szczegółowe informacje odnośnie terminu uzależnione są od warunków pogodowych. O zmianach będziemy informować na KrosnoCity.pl.

umk/pd

  • autor: umk/pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?