Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Uwaga kierowcy! Większe utrudnienia na "obwodnicy"

Uwaga kierowcy! Większe utrudnienia na "obwodnicy" Fot. Mateusz Głód

Uwaga kierowcy! Duże zmiany na Drodze Krajowej 28. W tym tygodniu czekają nas utrudnienia, a w następnym tygodniu planowane jest zamkniecie wyjazdu z "Guzikówki". Na kilku odcinkach "obwodnicy" nadal obowiązywać będą ograniczenia prędkości.

REKLAMAW tym tygodniu (od 3.02 do 8.02), planowane są następujące utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tak zwanej "obwodnicy" (Droga Krajowa nr 28).

ETAP II - ODCINEK I
Na odcinku 365 m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach - lewej i prawej, przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ETAP II - ODCINEK III
W ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego ruch będzie się odbywał normalnie bez utrudnień przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości i zakazu wyprzedzania.

ETAP IIb (skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką)
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30 km/h.

ETAP III (wyjazd z os. "Guzikówka")
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu - budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od skrzyżowania z ul. Witosa do mostu na Lubatówce po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika.

Z uwagi na planowaną budowę objazdu wykonawca wyłączy sygnalizację świetlną w obrębie skrzyżowania ul. Podkarpackiej i Witosa (wjazd na os. Traugutta).

Ruch pojazdów jadących w kierunku Sanoka odbywał się będzie jak dotychczas przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości. Natomiast pojazdy jadące w kierunku Jasła w obrębie skrzyżowania z ul. Witosa będą się poruszać po środkowej części jezdni w miejscu obecnego lewoskrętu i powierzchni wyłączonej z ruchu;  z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

UWAGA! Na kolejny tydzień (od 10.02. do 15.02.) planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Podkarpacka - Witosa z jednoczesnym skierowaniem ruchu na przygotowane objazdy. Szczegółowe informacje odnośnie terminu uzależnione są od warunków pogodowych. O zmianach będziemy informować na KrosnoCity.pl.

umk/pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj