Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W piątek ruszy budowa wiaduktu. Zobacz jakie utrudnienia czekają kierowców na DK28

W piątek ruszy budowa wiaduktu. Zobacz jakie utrudnienia czekają kierowców na DK28 Fot. Mateusz Głód / KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy! Od piątku planowane jest zamkniecie skrzyżowania przy wyjeździe z "Guzikówki" i skierowanie ruchu na objazd. Utrudnienia i ograniczenia prędkości czekają też na kierowców na innych odcinkach tak zwanej "obwodnicy". Przypominamy, na kilu odcinkach obowiązuje ograniczenie do 30 km/h.

REKLAMANa najbliższy piątek (14.02.) planowane jest rozpoczęcie budowy wiaduktu na skrzyżowaniu "obwodnicy" z ul. Witosa.  Wykonawca planuje skierowanie ruchu na wybudowany poniżej korpusu drogi objazd i rozpocznie prace związane z budową wiaduktu południowego. Przypominamy kierowcom o stosowaniu się do wprowadzonych ograniczeń prędkości i zachowaniu należytej ostrożności.

W tym tygodniu (od 10.02. do 15.02.), planowane są też następujące utrudnienia i ograniczenia prędkości na krośnieńskiej "obwodnicy" (Droga Krajowa nr 28):
 
ETAP II - ODCINEK I
Na odcinku 365m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach - lewej i prawej, przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ETAP II - ODCINEK III
W ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego ruch będzie się odbywał normalnie bez utrudnień przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości i zakazu wyprzedzania.
 
ETAP IIb (skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką)
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.
 
ETAP III (wyjazd z os. "Guzikówka")
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu - budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od skrzyżowania z ul. Witosa do mostu na Lubatówce po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika. W dalszym ciągu trwają również prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci: gazową i wodociągową.

umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj