Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Trwają prace na DK28. Nawierzchnia przy Witosa w rozbiórce

Trwają prace na DK28. Nawierzchnia przy Witosa w rozbiórce Fot. Mateusz Głód / KrosnoCity.pl

Trwają prace związane z uzbrojeniem terenu w obrębie skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Witosa. Kierowcy zmuszeni są poruszać się po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

REKLAMAW ramach przebudowy tak zwanej "obwodnicy", rozpoczęto prace związane z rozbiórką nawierzchni w obrębie skrzyżowania ul. Podkarpackiej i Witosa. To etap przygotowujący teren pod budowę wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28.

Co dzieje się poza "Guzikówką"?
Na odcinku 365m lewej jezdni w Turaszówce od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego, ruch będzie się odbywał normalnie, przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości i zakazu wyprzedzania. Utrudnień nie napotkamy również w ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego.

Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

umk/red.
Fot. Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj