Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wielki plac budowy na Podkarpackiej. Rozpoczynają się prace związane z budową wiaduktu

Wielki plac budowy na Podkarpackiej. Rozpoczynają się prace związane z budową wiaduktu Fot. Mateusz Głód

Trwają prace przy przebudowie "obwodnicy". Zobacz jakie utrudnienia w ruchu planowane są w tym tygodniu (od 24.02. do 01.03) w związku z realizowaną inwestycją. Kierowców czekają ograniczenia prędkości i objazdy.  Rozpoczną się roboty ziemne związane z budową wiaduktu przy wyjeździe z "Guzikówki".

REKLAMAW tym tygodniu wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu - budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika. W dalszym ciągu trwają również prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - gazowe i wodociągowe.

Rozpoczną się roboty ziemne związane z budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28. Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Kontynuowane będą także prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania ul. Podkarpackiej i ul. Tysiąclecia. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

umk/pd
Fot. Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj