Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

G-shot - jak zwiększyć swoje szansę na udany seks

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

G-shot czyli inaczej powiększenie punktu G jest prostym, niechirurgicznym zabiegiem wykonywanym przez lekarza, który może czasowo zwiększyć punkt Grafenberga u aktywnych seksualnie kobiet nie mających zaburzeń seksualnych w celu poprawy ich życia seksualnego.

Czym jest punkt G
Jest to punkt, który uważany jest za bardzo wrażliwą strefę erogenną ciała kobiety. Jego nazwa pochodzi od pierwszego lekarza, który go opisał w 1950 roku - Ernsta Grafenberga. Punkt ten ma być zlokalizowany na ściance przedniej pochwy i mieć wymiary 1,5x2 cm, a jego stymulacja ma doprowadzać u kobiet do orgazmu.

Na czym polega powiększenie punktu G
G-shot jest opatentowaną metodą powiększenia punktu G u kobiet poprzez użycie hialuronianu ludzkiego, który został otrzymany poprzez sztuczną syntezę. Oprócz hialuronianu lekarz może podać również inną substancję biologicznie obojętną na przykład kolagen lub też własną tkankę tłuszczową pacjentki. Hialuronian jest składnikiem występującym w wielu produktach leczniczych i jest on również naturalnym składnikiem ciała ludzkiego (hialuronian sodu występuje np. w stawach). Substancje wypełniającą wstrzykuje się w przednią ścianę pochwy tam gdzie według lekarzy zlokalizowany jest punkt G. Sam zabieg zajmuje kilka chwil, a kobieta może podjąć aktywność seksualną już kilka godzin po zabieg. Jednak zabieg ten zadowoli niekoniecznie każdą kobietę, gdyż odczuwane po zabiegu efekty różnią się - u jednych stymulacja punktu G powoduje intensywniejsze odczucia niż u innych. Zanim poddamy się zabiegowi powiększenia punktu G konieczne jest wykonanie badań cytologicznych i morfologicznych. Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest miesiączka, stany zapalne pochwy i upławy. Cenę zabieguoraz opis procedury znajdziesz na stronie Kliniki Ginekologii Estetycznej Medicover.

Krótka historia metody G-shot
Metoda powiększania punktu G została opracowana przez renomowanego ginekologa Davida Matlock'a. Lekarz ten oferuje opisywany zabieg swoim pacjentkom od 2002 roku. Według wstępnych badań aż 87% kobiet po zabiegu powiększania punktu G ma intensywniejsze doznania seksualne. Efekt zabiegu powiększania punktu G utrzymuje się przez około 6 miesięcy, a czasami nawet do 2 lat – po upływie tego czasu substancja wypełniająca jest naturalnie wchłaniana przez organizm.

Wskazania do powiększenia punktu G
Zabieg ten został opracowany specjalnie z myślą o kobietach, które mają problem z przeżywaniem orgazmu w czasie seksu. Punkt G mogą powiększyć również kobiety, których doznania seksualne zmalały wraz z wiekiem. W przypadku tego zabiegu nie ma specjalnych ograniczeń do jego wykonywania, gdyż charakteryzuje się on niską inwazyjnością i małym ryzykiem komplikacji. W efekcie tego zabiegu wypełniony punkt G jest powiększony, co ułatwia jego stymulację i prowadzi do łatwiejszego osiągania orgazmu i intensywniejszych przeżyć.

O autorce: Dominika Jurkiewicz, doktorantka w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego. Autorka bloga www.paniuroda.pl

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj