Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Forma na wiosnę z Yerba Mate El Pajaro

Powoli zmierzamy ku wiośnie! Warto wraz z naturą obudzić się do życia! Ale jak to zrobić, kiedy po zimie często przybywa nam kilka kilogramów, a ospały, lekko zamroczony długimi wieczorami organizm, zapomniał o energii i ruchu? Jest na to prosty i przyjemny sposób - picie yerba mate! Napar z ostrokrzewu paragwajskiego nie tylko doładuje ciało witaminami i mikroelementami, ale także pobudzi je do działania. Poznaj najlepszą yerba mate do zdobycia świetnej formy na wiosnę.

El Pajaro - yerba mate doda Ci mocy!
El Pajaro to klasycznie paragwajska yerba mate, o głębokim smaku goryczki i aromacie mocnym, orzeźwiającym. Dzięki zawartości pyłu, patyczków i drobno ciętych listków, otrzymujemy maksymalne stężenie mocy pobudzającej. Natomiast zrównoważona i pozbawiona nawozów sztucznych uprawa ostrokrzewu na plantacjach El Pajaro (to w pełni ekologiczna i organiczna marka!), zapewnia wysoką zawartość wszystkich związków czynnych w yerbie. Będą to choćby odświeżające i odmładzające polifenole (antyoksydanty), które pomogą pozbyć się toksyn oraz metali ciężkich z organizmu, na co jesteśmy narażeni zimą mieszkając w miastach. Saponiny z kolei pozwolą skutecznie oczyścić ciało ze złogów i produktów przemiany materii, usprawniając tym samym trawienie. Witaminy B1, B2, A, C, E, H, a także sole mineralne: magnez, sód, potas, żelazo, miedź, siarka, mangan, fosfor, krzem - odżywią każdą twoją komórkę! Z taką lekkością wewnętrzną wskoczysz na matę do jogi, albo w stój do pływania, wyskoczysz na dwór pobiegać czy robić energiczne pompeczki! Yerba Mate El Pajaro wzmocni koncentrację, jasność umysłu i doda wigoru!

Forma i radość z Yerba Mate El Pajaro
Oprócz efektów pobudzających i wzmacniających, Yerba Mate El Pajaro pozwoli również nasycić się radością i spontanicznością w codziennym życiu. Dzięki zawartości teobrominy i teofiliny polepszy się krążenie krwi w mózgu, a także zwiększy poziom dopaminy i serotoniny. Zaś pogłębiony oddech otworzy klatkę piersiową na orzeźwiające łyki świeżego powietrza - połącz picie yerba mate z wyjściem na zewnątrz, pobiegaj wśród drzew i odżyw ciało owocami oraz warzywami. Z yerba mate nowe nawyki żywieniowe szybko staną się twoją codziennością - tak samo jak picie El Pajaro. Mocna, intensywna, tradycyjnie przygotowana yerba mate z Paragwaju i będziesz lepszą wersją siebie. Spróbujesz? Dla czytelników portalu na hasło "KrosnoCity" wpisane w zamówieniu Yerba Mate Sklep https://www.yerbamarket.com przygotował drobne upominki. Serdecznie zapraszamy na zakupy i do zapoznania się ze wszystkimi właściwościami yerba mate najlepszych marek i gatunków: https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html

 

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj