KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak działa hiszpańska mucha?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Nie od dzisiaj wiadomo, że udane życie intymne dla wielu osób ma niebagatelne znaczenie. Jak wskazują badania, systematyczny, satysfakcjonujący seks może mieć niezwykle pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie - poprawia samopoczucie, przyczynia się do redukcji stresu oraz obniżenia ciśnienia, a ponadto wzmacnia układ immunologiczny. Co zatem zrobić, kiedy temperatura w sypialni opada, a pomysłów na urozmaicenie pożycia brakuje? W takiej sytuacji warto pokusić się o wypróbowanie specyfiku o nazwie hiszpańska mucha. Poniższy artykuł odpowie na wszelkie pytania dotyczące preparatu, w tym jak działa hiszpańska mucha, jak powinno się ją stosować i jakich efektów możemy po niej oczekiwać.

REKLAMA


Czym jest hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha jest określeniem specyfiku mającego działanie podobne do afrodyzjaków. Zacznijmy jednak od wyjaśnienia, skąd wzięła się jej nietuzinkowa nazwa. Jak się okazuje, hiszpańska mucha wcale nie oznacza gatunku muchy, a chrząszcza - Lytta vesicatoria. Ów owad, kiedy czuje się zagrożony, zaczyna wytwarzać substancję zwaną kantarydyną. Ta z kolei posiada silne działanie pobudzające, które może wpływać na zwiększenie seksualnego podniecenia. Ludzie już w czasach starożytnych chętnie wykorzystywali ową substancję w medycynie ludowej. Współcześnie chrząszcze na szczęście mogą czuć się bezpieczne, bowiem kantarydyna wytwarzana jest w sztucznie, w laboratoriach. Obecnie w specyfik można zaopatrzyć się w renomowanych drogeriach erotycznych lub sklepach internetowych oferujących różnorodne suplementy diety.

Jakie jest działanie hiszpańskiej muchy?

Produkty pod nazwą hiszpańskiej muchy wpływają na fizyczne pobudzenie seksualne. Zawarta w specyfiku kantarydyna stymuluje zakończenia nerwowe, szczególnie w obszarze genitaliów. Hiszpańska mucha posiada także działanie drażniące błony śluzowe. Pod wpływem obydwu czynników, genitalia stają się wyraźnie rozbudzone i wysyłają sygnał o gotowości do rozpoczęcia współżycia. Niektóre badania wskazują także, że hiszpańska mucha wspomaga pracę układu krążenia i zwiększa energię. Preparat gwarantuje zatem nie tylko wywołanie podniecenia, ale także daje siłę do zabaw w sypialni. Dużym plusem hiszpańskiej muchy, na który wielu użytkowników zwraca szczególną uwagę, jest brak wpływu specyfiku na aspekt psychiczny. Nie da się wobec tego uzależnić od jej stosowania. Warto także wspomnieć, że z dobrodziejstw hiszpańskiej muchy mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety - u Panów preparat wywołuje erekcję oraz pomaga w jej utrzymaniu, u Pań zaś znacząco zwiększa przyjemność i intensyfikuje orgazmy.

Jak podawać hiszpańską muchę?

Stosowanie hiszpańskiej muchy nie stanowi problemu, nawet w przypadku osób, które wcześniej nie miały ze specyfikiem do czynienia. Większość dostępnych na rynku produktów posiada dołączone instrukcje i zalecenia, aby stosowanie preparatu odbywało się bez pomyłek. Najwygodniejszą i najchętniej stosowaną formą hiszpańskiej muchy jest olejek. Wymierzenie właściwej ilości specyfiku nie stwarza więc większych problemów. Wystarczy zaledwie kilka kropli, przyjmowanych pod język albo dodanych do chłodnego napoju, aby po niedługim czasie odczuć pierwsze efekty ich działania. Specyfik przeważnie jest bezsmakowy i bezwonny (jak w przypadku Cantha Drops Strong), ale niekiedy producenci oferują hiszpańską muchę wzmocnioną smakowo (Spanish Fly Raspberry posiada smak malin). Nie ma znaczenia, czy hiszpańską muchę zastosuje się na czczo, czy po obfitym posiłku. Większość specjalistów radzi jednak, aby nie stosować jej jako dodatku do napojów gorących lub z zawartością alkoholu, gdyż obydwa czynniki mogą osłabić lub całkowicie zniwelować działanie hiszpańskiej muchy.

Efekty stosowania hiszpańskiej muchy

Wiemy już, jakie działanie na nasz organizm ma hiszpańska mucha - obszar genitaliów zostaje pobudzony, co przyczynia się do zwiększenia podniecenia i gotowości do odbycia stosunku. Jednakże efekty jej stosowania mają znacznie więcej pozytywów. Za jej pomocą łóżkowe zabawy będą mogły odbywać się znacznie częściej, a ponadto będą sprawiać obydwojgu partnerom więcej przyjemności, niż dotychczas. Tym samym możesz liczyć także na to, że regularne stosowanie hiszpańskiej muchy przyczyni się do znacznej poprawy Twojego samopoczucia, zdobycia większej pewności siebie oraz, przede wszystkim, zacieśnienia więzi z Twoim partnerem bądź partnerką. Warto zatem przetestować preparat, aby na własnej skórze przekonać się o jego dobroczynnym wpływie na nasze pożycie erotyczne - i nie tylko!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?