Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Promowanie zdrowego stylu życia

Już od lipca trwa cykl otwartych spotkań edukacyjnych na temat chorób nowotworowych organizowanych przez Stowarzyszenie Amazonek i Urząd Miasta Krosna.  W najbliższy czwartek (16.09.) o godz. 16.00 odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu "Promowanie zdrowego stylu życia" z dr Grzegorzem Stolarzem - onkologiem którego tematem będzie "Co to jest nowotwór, metody leczenia i rokowania". Zapraszamy do Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Grodzkiej 10.


Mamy nadzieję, iż dzięki takim akcjom wzrośnie świadomość społeczeństwa w profilaktyce chorób nowotworowych i zostanie przełamany stereotyp myślenia i lęku przed słowem RAK i panującym przekonaniu o jego nieuleczalności – powiedziała Teresa Mnich Prezes krośnieńskiego oddziału Stowarzyszenia Amazonek. Chcemy rozpowszechniać wiedzę na temat samej choroby  i o sposobach radzenia sobie z problemami związanymi z jej leczeniem – dodaje pani prezes.

Cykl spotkań edukacyjnych organizowany jest w ramach zadania „Promowanie zdrowego stylu życia”.

Już dziś zachęcam do udziału w spotkaniach i zapraszam na finałowy happening w październiku, który jest miesiącem walki z rakiem - zachęcała do udziału w akcji prezes Teresa Mnich.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma skoroszyt z notatnikiem i materiałami szkoleniowymi.

um

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj