Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

AUDIOFEELS na torze w POZNANIU

Już po raz trzeci IK MAGAZINE zorganizował wspólnie z Carrera Cars Team akcję dla swoich Czytelniczek pod hasłem "WEEKEND Z PORSCHE NA TOR POZNAŃ TRACK DAY". Przy współpracy IK MAGAZINE dla wszystkich fanek AUDIOFEELS publikujemy materiał na KrosnoCity.pl

Zwyciężczynie konkursu (Monika Krzywdzińska z Sanoka i Jagienka Stefanowicz z Poznania) zorganizowanego na  facebookowym profilu Imperium Kobiet wygrały szkolenie w Porsche 911 GT3 RS 3,8 pod okiem instruktora AKADEMII SPORTOWEJ JAZDY PORSCHE - Macieja Kopańskiego, Vice Mistrza Polski Pucharu Kia Lotos Cup.

 alt

Na specjalnie zaproszenie redakcji Tor Poznań odwiedzili finaliści programu MAM TALENT - zespół AUDIOFEELS.

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowanych do wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności szybkiej jazdy w walce o trofea. Impreza pozwala się wyszaleć i sprawdzić możliwości, tzw. osiągi swojego samochodu, a wszystko w atmosferze przyjaznej, sportowej rywalizacji o czym mogli się przekonać chłopcy z Audiofeels. Nasi gości mieli do swojej dyspozycji dwa PORSCHE - stylowe, 30-letnie  911 964 Carrera 4 oraz super szybkie Porsche 911 996. Każdy z nich pod okiem Macieja Kopańskiego, Vice Mistrza Polski Pucharu Kia Lotos Cup poznał tajniki szybkiej i bezpiecznej jazdy sportowym samochodem - wyjaśnia Ilona Adamska, red. naczelna IK Magazine i współorganizator imprezy.

- Chcielibyśmy podziękować redakcji IK Magazine za zaproszenie na ten niecodzienny event. Przyjęliśmy je z ogromną przyjemnością, ponieważ jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji. W naszym zespole jest kilka różnych "obozów" skupiających fanów konkretnych marek. Jest i obóz BMW i Marcedesa oraz SAABA. Przeżyliśmy niezapomniane emocje na torze. Po raz pierwszy bowiem mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą tak szybkiego samochodu. - powiedział Bartek Michalak z Audiofeels.

alt
Fot. Lidia Skuza / Robert Stefanowicz

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj