Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wyposażenie biura - najbardziej popularne artykuły biurowe

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Odpowiednie wyposażenie współczesnego biura obejmuje nie tylko sprzęt komputerowy i multimedia, ale także artykuły biurowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Praca w biurze wymaga sporządzania dokumentacji i archiwizacji istniejących dokumentów, chociaż obecnie zgodnie z ekologicznymi trendami zarówno pracodawcy, jak i pracownicy dbają o to, aby ograniczyć zużycie wydruków używając elektronicznych kopii dokumentów elektronicznych.

REKLAMAStandardowy niezbędnik biurowy
W zależności od zakresu obowiązków i zadań, które dany pracownik ma do wykonania należy odpowiednio wyposażyć jego stanowisko pracy. Do najważniejszych elementów wyposażenia biurowego należy zeszyt na notatki, najlepiej w formacie A4 oraz zestaw artykułów do pisania. Szeroki wybór długopisów, automatycznych ołówków i markerów oraz innych akcesoriów biurowych udostępniono na portalu z artykułami biurowymi eofficemedia.pl. Oprócz tych produktów równie ważny jest solidny dziurkacz, a także zszywacz z kompletem zszywek, spinacze biurowe, taśma klejąca oraz małe karteczki samoprzylepne. Niezbędne są również skoroszyty i segregatory, które ułatwiają przechowywanie i zapewniają szybki dostęp do potrzebnych dokumentów. Kolejnym ważnym elementem niezbędnym do pracy okazuje się kalkulator.

Zestaw artykułów do pisania
Jednym z popularnych i użytecznych artykułów biurowych jest automatyczny ołówek. Profesjonalny ołówek na grafity 0,3 mm umieszczono w ergonomicznej, gumowej obudowie z metalowym zaciskiem. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla projektantów i architektów, gdyż znakomicie sprawdza się w trakcie prac kreślarskich. Ułatwia również pracę innym osobom w biurze: pozwala na szybkie sporządzanie notatek na ważnych dokumentach, które w każdej chwili można bez śladu usunąć. Uniwersalne pióra kulkowe dostępne w 4 najbardziej popularnych kolorach pozwalają na przygotowywanie różnych dokumentów i projektów, sporządzanie raportów i sprawozdań oraz nanoszenie poprawek i uwag na opracowywanych dokumentach.

Mały kalkulator - narzędzie pracy każdego handlowca
Mały, lekki kalkulator to podstawa wyposażenia biurka każdego pracownika działu sprzedaży i marketingu. Pozwala szybko dokonać niezbędnych obliczeń i błyskawicznie wykonać kilka ważnych działań. Kalkulator marki Casio został wyposażony w duży, czytelny ekran LCD i podwójną pamięć. Poza tym posiada bardzo użyteczny klawisz cofania ostatniej cyfry, a także funkcję obliczania marży i zaokrąglania wyników. Nowoczesny design i praktyczna, antypoślizgowa podstawa kalkulatora zdecydowanie ułatwiają pracę.

Dobry dziurkacz do papieru
Dziurkacz biurowy pozwala na szybkie przygotowanie dokumentów do przechowywania w segregatorze bezpośrednio bez konieczności używania koszulek. Dobry dziurkacz posiada standardowy rozmiar oraz żeliwne ramię, dzięki czemu jest trwały i można go używać przez wiele lat. Ponadto wyposażony jest w wskaźnik środka strony i listwę ułatwiającą równe dziurkowanie kartek. Dziurkacz ma także wygodną podkładkę z tworzywa sztucznego, która nie rysuje powierzchni biurka, a po zdjęciu pozwala sprawnie oczyścić urządzenie z resztek papieru.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj