Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Przelew pieniędzy na Ukrainę – jakie dane są wymagane do transakcji

Przelewy na Ukrainę pozwalają na sprawne przekazanie określonych sum pieniędzy do wskazanego odbiorcy, szczególnie gdy wykonujemy je poprzez pozabankowych operatorów. Aby transakcja mogła zostać poprawnie zrealizowana, konieczne jest przesłanie wymaganych danych. Sprawdź, które informacje należy podać i w jaki sposób wykorzystują je firmy świadczące usługi finansowe.

REKLAMAPrzelewy na Ukrainę poprzez pozabankowego operatora – dane nadawcy
Konieczność podawania swoich danych podczas realizacji przekazu pieniężnego wiąże się z regulacjami prawnymi określającymi zasady przesyłania pieniędzy między różnymi krajami. Wymagane przez firmy pośredniczące dane mogą różnić się w zależności od kraju rejestracji w systemie. Niekiedy operatorzy transakcji proszą też o przesłanie dokumentów. Do podstawowych danych identyfikacyjnych wymaganych przy zlecaniu przekazów należą imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania w kraju nadania, powód wykonywania operacji, e-mail i numer telefonu. Szybkie przelewy na Ukrainę w firmach pośredniczących są bezpieczne i darmowe, dlatego warto z nich skorzystać, gdy zamierzamy przesłać pieniądze za granicę.

Przelewy z Polski na Ukrainę w firmie pośredniczącej a dane odbiorcy
W przypadku korzystania z usług pozabankowych operatorów transakcji, zlecając przelewy na Ukrainę należy wskazać imię i nazwisko odbiorcy. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie jego numeru telefonu. Za jego pośrednictwem odbiorca uzyska kod uprawniający do odbioru gotówki oraz miasto i punkt odbioru środków. Telefon podany przy odbiorcy musi być numerem polskim. Po okazaniu dokumentu tożsamości oraz podaniu kodu transakcji można wypłacić środki we wskazanym oddziale. Tanie przelewy na Ukrainę wykonasz na stronie https://www.easysend.pl/przelewy-z-polski-na-ukraine, a odbiorca szybko zyska dostęp do potrzebnej gotówki.

Szybkie przelewy na Ukrainę a ochrona danych osobowych
Dane powierzone przez nadawcę zlecającego przekaz międzynarodowy za pośrednictwem pozabankowego operatora zabezpieczają nowoczesne protokoły szyfrujące i certyfikaty. Przelewy z Polski na Ukrainę nie są obarczone ryzykiem przejęciem informacji ani środków. Wszystkie dane klientów firm pośredniczących obejmuje ścisła tajemnica. Przetwarzane są one wyłącznie w celu realizacji przekazów pieniężnych. W jakim celu wymaga się udostępniania danych osobowych? Operatorzy świadczący usługi przelewów pieniężnych zbierają informacje w celu zarejestrowania szczegółów transakcji w celu ulepszenia usług, realizowania transferów, komunikowania się z klientami, personalizowania serwisu, tworzenia analiz i wysyłania newslettera. Użytkownik zawsze ma prawo wglądu do podanych informacji, a także do ich poprawiania i aktualizowania.

Szybkie przelewy na Ukrainę w firmach pośredniczących realizowane są w bardzo krótkim czasie. Ich zlecanie i odbieranie okazuje się wyjątkowo wygodne, dlatego warto zdecydować się na usługi pozabankowych operatorów. Dane wymagane do realizacji transakcji ograniczają się do niezbędnego minimum, przy czym wszystkie informacje zostają należycie zabezpieczone.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj