Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Czy upominki reklamowe do biura do dobry pomysł?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wybór podarunku dla osób, które słabo znamy jest bardzo trudny. W takiej sytuacji o wiele trudniej dobrać idealny upominek, ponieważ niewiele wiemy o jej preferencjach. To stanowi poważną przeszkodę przy doborze odpowiedniego prezentu. Doskonałym wyborem mogą być przedmioty do biura, które są bardzo uniwersalne i praktyczne. Oto kilka propozycji!

REKLAMANotatnik z logo firmy zawsze pod ręką
Niektórzy rezygnują z prezentów biurowych, ponieważ uważają, że takie podarunki są nudne. Jednak niekoniecznie musi tak być! W końcu możemy wręczyć zupełnie inny przedmiot niż kalendarz, długopisy takie jak https://www.tampogadzet.pl/c/do-pisania, czy notatnik. Świetnym wyborem jest teczka konferencyjna na zamek - to niezwykle praktyczny, ale też stylowy i godny uwagi upominek. Z pewnością spodoba się każdemu pracownikowi biurowemu oraz biznesmenowi. Taka teczka ma wiele praktycznych przegród, w których można umieścić uporządkowane materiały. Dzięki temu zawsze można znaleźć bez problemu wszystkie dokumenty. W dodatku dołączony jest do niej kalkulator, który pomoże szybko wykonać niezbędne obliczenia. To wszystko sprawia, że taka teczka to doskonały pomysł na upominek firmowy.

Zestawy piśmiennicze
Zestaw do pisania sprawdzi się w każdej sytuacji i wszyscy mogą z niego korzystać. Niektórym się wydaje, że to nieciekawe i bardzo oklepane upominki. Jednak warto pamiętać, że to praktyczny upominek z klasą. Dlatego nie musimy unikać takich prezentów. Warto jednak poszukać modeli, które mogą się wyróżnić na tle innych. Ciekawym wyborem może być zestaw do pisania w obudowie z korka. Taki zestaw z pewnością okaże się nietypowy i zostanie zapamiętany na długo. W dodatku znakomicie wpisuje się w bardzo modny obecnie eko-trend, więc to naprawdę świetny wybór.

Ekologia na co dzień
Skoro już była mowa o eko-trendach, to idealnym prezentem będzie torba na plażę i zakupy. Szybko przekonacie się, że to może być bardzo atrakcyjny podarunek, który świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Do wyboru jest wiele wzorów i kolorów, więc z pewnością uda nam się znaleźć ciekawy model. W dodatku nasze logo na takiej torbie będzie świetnym sygnałem, że troszczymy się o środowisko. Dlatego ten niewielki prezent może mieć mnóstwo zalet! Jeżeli więc nie macie pomysłów, a szybkom musicie znaleźć upominek, to eko-torba jest doskonałym wyborem.

Upominki do biura mogą być naprawdę ciekawe i potrafią zaskoczyć wiele osób. W końcu to nie tylko oklepane kalendarze i notatniki. Wybór jest ogromny i możemy znaleźć nawet banalny upominek w nietypowej wersji.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj