Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Trwa nabór do 31. edycji Konkursu "Teraz Polska". Godło "Teraz Polska" to wyjątkowy sposób wyróżnienia i promocji produktów oraz usług

30. edycja konkursu "Teraz Polska". 30. edycja konkursu "Teraz Polska". Fot. archiwum Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

Do 29 stycznia 2021 r. można zgłaszać produkty, usługi i innowacje do Konkursu "Teraz Polska". Start w Konkursie stanowi szansę i wyzwanie dla przedsiębiorstw, oferujących produkty i usługi wysokiej jakości, chcących promować swoją ofertę pod biało-czerwonym logo. Od wielu lat znak "Teraz Polska" symbolizuje polskie pochodzenie oraz wysoką jakość, czyli te cechy, które są obecnie szczególnie pożądane przez polskie społeczeństwo.

REKLAMAUdział w Konkursie "Teraz Polska" organizowanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego może wziąć każda firma, która działa na rynku minimum od roku. Przy czym dla oceny wniosku konkursowego nie ma znaczenia wielkość firmy, ponieważ głównym kryterium przyznania nagrody jest jakość zgłoszonego produktu i usługi.

Dzięki temu Laureatami Konkursu mogą zostać zarówno małe, rodzinne firmy, działające lokalnie, jak i największe polskie przedsiębiorstwa z powodzeniem zdobywające także zagraniczne rynki. Wśród nagrodzonych są produkty i usługi tworzone przez firmy reprezentujące różnorodne branże. To dlatego Godło "Teraz Polska" stało się znakiem rozpoznawalnym przez niemal 3/4 Polaków, zaś dobra nim oznaczone są utożsamiane z wysoką jakością.

Laureaci Godła "Teraz Polska" często podkreślają, że oprócz satysfakcji z wygranej oraz zdobytego prestiżu, osiągnęli wymierny efekt ekonomiczny - wzrost sprzedaży. Wielu z nich skorzystało z pakietu działań promocyjnych, oferowanych przez Fundację, kilku sięgało po laury po raz kolejny, zaznaczając, że udział w Konkursie oraz Godło "Teraz Polska" dopinguje w sposób szczególny do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów i usług.

Badania przeprowadzane na zlecenie Fundacji przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM potwierdzają, wysoką rozpoznawalność znaku "Teraz Polska" (rozpoznaje je 73% respondentów) oraz fakt, że "jakość z godłem" jest coraz chętniej poszukiwana i kupowana przez konsumentów.

Niebagatelne znaczenie dla Laureatów ma także fakt wyjątkowej oprawy jaka co roku towarzyszy wręczeniu nagród. Przyznanie prawa do posługiwania się znakiem "Teraz Polska" odbywa się podczas Gali w Teatrze Wielkim w Warszawie. Wyjątkiem była ubiegłoroczna uroczystość, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim na zaproszenie Pierwszej Damy.

Oprócz statuetek zwycięzcy Konkursu otrzymują wsparcie medialne. Jest to możliwe dzięki współpracy Fundacji z najważniejszymi krajowymi redakcjami. Ekwiwalent reklamowy Laureatów Konkursu "Teraz Polska" w mediach jest znaczący i w wielu przypadkach skutecznie wspiera działania przedsiębiorców dotyczące kampanii promocyjnych nagrodzonych produktów i usług. Fundacja wydaje własnym nakładem "Magazyn Teraz Polska" oraz prowadzi serwisy internetowe, na łamach których  promuje dokonania Laureatów Konkursu "Teraz Polska".

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie "Teraz Polska" można znaleźć w Internecie. Firmy chcące uzyskać znak "Teraz Polska" dla swoich produktów lub usług powinny w pierwszej kolejności zarejestrować się na tej stronie www.terazpolskafirma.pl, a następnie, do 29 stycznia br. odesłać na adres organizatora wypełnioną ankietę weryfikacyjną.

Wszystkim uczestnikom Fundacja gwarantuje udzielenie pomocy w przygotowaniu zgłoszenia oraz profesjonalną ocenę produktu lub usługi przez Komisje Ekspertów. Kontakt z organizatorem: tel. 22 826 01 91, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Strony Konkursu "Teraz Polska": www.terazpolskafirma.pl (rejestracja), www.terazpolska.pl (informacje o laureatach, konkursie, wcześniejszych edycjach, wyniki badań realizowanych przez organizatora, wypowiedzi przedstawicieli laureatów).

Zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu poznamy na początku czerwca 2021 r.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj