Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Wielkie gotowanie" - #zostańwdomu i gotuj z gwiazdami!

Już w sobotę, 25 kwietnia o godz. 11:30 TVN rozpoczyna "Wielkie gotowanie"! Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zaproszona zostanie Magda Gessler, Anna Starmach, Dorota Wellman, Ewa Drzyzga oraz Michel Moran i Mateusz Gessler. - Spędźcie ten czas z nami i przygotujcie się na niezapomniane doznania kulinarne! - zachęca Adrian Jabłoński z TVN Discovery Polska.

REKLAMAPodczas dwugodzinnego show zobaczycie, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki. To jednak nie wszystko, kulinarne wyzwania mogą być także idealnym antidotum i swoistą terapią, która pomaga wszystkim w tych trudnych czasach.

Zaraz po sobotnim "Dzień Dobry TVN", o godz. 11:30 cała Polska zacznie gotować! Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga!

Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie "Wielkiego gotowania" połączycie się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach! Jakie niespodzianki przygotują dla widzów prosto ze swoich kuchni?

To nie wszystko! Każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami!

- Gotujcie wspólnie z nami i pokażcie nam swoje popisowe dania! Może będzie to wytrawne tiramisu, tarta z owocami, a może tradycyjny obiad ze schabowym w roli głównej? Nie ma ograniczeń! Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom - mówi Adrian Jabłoński z TVN Discovery Polska.

Aby zgłosić się do akcji zapoznaj się z Regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj