KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mężczyźni marzeń: 5 książek z romantycznymi brutalami w rolach głównych

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Królewicz na białym rumaku? Nic z tych rzeczy! Współczesne kobiety pragną czegoś więcej! Poznajcie tych kilku bohaterów romansów, którzy sprawią, że wstrzymać oddech na kilka sekund. Te książki zapewnią wam niezwykłą dawkę emocji i pozwolą zapomnieć o problemach miłosnych. Gorący romans można mieć także z książką, albo nawet - z kilkoma na raz!

REKLAMA


"Womanizer", Katy Evans

Autorka znana z literatury romantycznej zaserwowała tym razem czytelnikom fabułę pełną gorących scen i miłosnych uniesień. Bohaterka powieści - Olivia Roth, zaczyna nową pracę, którą była wcześniej bardzo podekscytowana. Jednak jej podejście zmienia się, gdy poznaje swojego nowego szefa. Callan Carmichael jest zabójczo przystojnym mężczyzną skupionym wyłącznie na biznesie, jednak młodziutka i śliczna Olivia spodobała mu się od razu. Z czasem ich relacja zacznie rozwijać się w bardzo emocjonującym kierunku... Ten gorący romans autorstwa Katy Evans znajdziecie na https://litres.pl/katy-evans/womanizer-41846920/.

"Piekielny układ", A.s. Sivar

Dla namiętności nie ma alternatyw. Czasami narastające napięcie pomiędzy dwójką ludzi jest jak dynamit, a każda kolejna minuta powstrzymywania się od wspólnych uniesień jak wieczność. Przekonała się o tym Nicole, która rozpoczyna pracę w klubie go-go, aby negocjować z jego właścicielem wyzwolenie jej młodszej siostry. Dziewczyna nie spodziewała się jednak, że spotka w tym miejscu obiekt swojego największego pożądania...

"Gracz", Vi Keeland

Brody Easton to typowy gracz. Bezczelny, bezwstydny i nieziemsko przystojny. Przekonała się o tym początkująca dziennikarka Delilah, która już przy pierwszym spotkaniu z Brodym w męskiej szatni została zaznajomiona z dosłownie wszystkimi kartami "gracza". Czy dziewczyna skusi się na przygodę u boku takiego mężczyzny? Dajcie się przenieść do fabuły pikantnego romansu, który podniesie temperaturę w waszym pomieszczeniu!

"Niegrzeczny manager", Kristen Callihan

Czasami spotkane przez nas osoby w autobusie, pociągu czy samolocie zdają się jedynie kompanem podróży, którego już nigdy w życiu nie zobaczymy. Ma to swoje plusy, zwłaszcza jeśli sąsiad ten działa nam mocno na nerwy. W czasie lotu do Londynu Gabriel „Scottie” Scott, manager największego zespołu rockowego na świecie, poznaje irytująca fotografkę Sophie. Dziewczyna okaże się jednak nie zniknąć z jego życia tak szybko jak zakładał, czyli zaraz po lądowaniu. Czy mężczyzna zdoła się do niej przekonać?

"#Portal randkowy", Marcin Michał Wysocki

Rewelacyjna pozycja dla wszystkich osób, które nie wierzą, że w Internecie można poznać swoją drugą połówkę. To naprawdę możliwe! Książka Marcina Wysockiego to zbiór prawdziwych historii osób z całego świata, różnych kultur i krajów, które odnalazły swoje szczęście w sieci pośród miliardów użytkowników. Pełna humoru i optymizmu pozycja, idealna na chwile zwątpienia w relacje romantyczne.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?