KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Hity sezonu - biżuteria modułowa i celebrytki

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Moda bardzo szybko się zmienia. Często trudno jest nadążyć za zmieniającymi się trendami. Podobnie jest biżuterią, wyróżnić  jednak można kilka modeli, które utrzymują się na fali od dłuższego czasu. Przede wszystkim należy tutaj wskazać biżuterię modułową oraz celebrytki. Nie da się zaprzeczyć, że to trend, który jest bardzo popularny już od kilku sezonów. Z pewnością warto jest zwrócić na niego uwagę. Tego typu bransoletki i łańcuszki niezwykle pięknie się prezentują. Każda kobieta posiada szkatułkę, w której przechowuje błyskotki. Nie powinno w niej zabraknąć miejsca na biżuterię modułową oraz celebrytki.

REKLAMA


Celebrytki dla prawdziwej damy
Celebrytki to rodzaj łańcuszków i bransoletek, które od dłuższego czasu cieszą się bardzo dużą popularnością. Należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to rodzaj błyskotek, które szczególnie upodobały sobie gwiazdy i znane osoby ze świata show biznesu. Celebrytki mogą być wykonane ze złota, srebra lub innego metalu. Nie da się zaprzeczyć, że najpopularniejsze są produkty wykonane z metali szlachetnych. Przede wszystkim dlatego, że taka biżuteria jest trwalsza, bardziej odporna na zarysowania czy uszkodzenia. Kolejną istotną kwestią jest fakt, że sztuczna biżuteria bardzo szybko odbarwia się, zmienia kolor, a przywrócenie poprzedniego stanu jest po prostu niemożliwe. Należy zwrócić uwagę na fakt, że celebrytki to rodzaj biżuterii, który idealnie pasuje na różne okazje. Można założyć ją do eleganckiej, wieczorowej sukienki, ale może równie dobrze służyć jako element codziennej stylizacji. Wszystko zależy od sposobu ubioru danej osoby.

Najpiękniejsza biżuteria modułowa
Od dłuższego czasu bardzo popularna jest także biżuteria modułowa. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że ten trend utrzymuje się bardzo długo, a na rynku ciągle pojawiają się nowe koraliki, z których wykonywana jest biżuteria modułowa. Z pewnością warto jest posiadać taką ozdobę, gdyż stanowi fantastyczne dopełnienie każdej stylizacji - zaczynając od klasycznych, casualowych, a kończąc na wieczorowych, klasycznych, eleganckich. W czym tkwi fenomen tego typu biżuterii? Wyróżnić można wiele zalet, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że ze względu na sposób montażu biżuterię modułową niezwykle łatwo jest zmieniać i modyfikować. Okazuje się, że z tych samych elementów można tworzyć w zasadzie codziennie zupełnie nowe zestawy, to bardzo ciekawe rozwiązanie. Kolejnym ważnym aspektem jest możliwość nabywania w każdym momencie nowych koralików. W ten sposób stale można poszerzać posiadany zestaw. Biżuterię modułową posiada w swojej ofercie np. sklep ModernSilver. Wykonana jest ze srebra, dzięki czemu koraliki nie zmienią koloru i szybko nie zniszczą się, jak to dzieje się w przypadku sztucznych elementów.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?