Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Samochodem elektrycznym na lotnisko? Czy warto zostawiać e-auto na parkingu?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. AdobeStock

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach i spotykają z zainteresowaniem kierowców - są ekologiczne, bezpieczne i naszpikowane nowoczesną technologią, która poprawia komfort jazdy. Masz e-auto i planujesz wakacyjną podróż samolotem? Czy warto zaparkować pojazd przy lotnisku?

REKLAMAPojazdy elektryczne oraz hybrydy szturmem podbiły rynek motoryzacyjny - sprzedaż e-pojazdów nieustannie rośnie, a właściciele ekologicznych aut mogą liczyć na wiele udogodnień – darmowe miejsca parkingowe czy możliwość jazdy buspasami. I chociaż w naszym kraju elektromobilność dopiero się rozwija, to Polacy doceniają możliwości, jakie zapewniają nowoczesne auta elektryczne.

Zalety pojazdów elektrycznych
E-samochody mają wiele zalet – przede wszystkim nie zatruwają środowiska naturalnego, są bardziej ekologiczne i przyjazne dla natury. Dzięki zastosowaniu baterii, pojazdy nie wydzielają toksycznych spalin i nie przyczyniają się też do wzrostu poziomu smogu.

Pod wieloma względami są też bezpieczniejsze niż auta z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi - w razie kolizji nie występuje ryzyko wycieku toksycznych płynów lub wybuchu pojazdu. Samochody elektryczne rzadziej ulegają awariom, nie wymagają również wymiany oleju oraz filtrów, co sprawia, że ich użytkowanie jest mniej kłopotliwe i po prostu bardziej komfortowe.

Dużym atutem aut bezemisyjnych jest również ich cicha praca. Pojazdy elektryczne są też wypełnione innowacyjną technologią, posiadają między innymi czujniki wspomagające parkowanie, a nad bezpieczeństwem jazdy czuwają zaawansowane systemy, które hamują, gdy przed samochodem pojawi się przeszkoda.

Z pojazdów elektrycznych chętnie korzystają nie tylko klienci prywatni, ale także przedsiębiorcy – auta tego typu coraz częściej wchodzą w skład firmowej floty. Samochody bezemisyjne umożliwiają komfortowe wyjazdy na delegacje, szkolenia czy konferencje.

Dlaczego warto zostawić e-auto na parkingu przy lotnisku?
Planujesz zagraniczny wyjazd? Jeśli posiadasz auto elektryczne, to zapewni Ci ono wygodny, szybki i bezpieczny dojazd na lotnisko. Jakie udogodnienia przygotowały dla właścicieli pojazdów elektrycznych parkingi przy lotniskach? Niestety większość obiektów nie jest przystosowanych do e-aut - nie posiadają odpowiedniej infrastruktury, która pozwoliłaby na wygodne korzystanie z miejsc postojowych.

Pod tym względem wyróżnia się Panda Parking przy międzynarodowym porcie lotniczym Kraków-Balice. Obiekt jest wyposażony w stację ładowania samochodów elektrycznych, która umożliwia komfortowe „tankowanie” pojazdów energią.

Oprócz tego cały teren jest monitorowany przez 24 godziny na dobę, co sprzyja bezpieczeństwu pozostawionych aut. Panda Parking oferuje postój długo- i krótkoterminowy, jest też dostosowany do potrzeb różnych grup klientów – zarówno osób podróżujących służbowo, jak i turystów, którzy wyjeżdżają na upragnione urlopy. Rezerwację miejsc ułatwia serwis online, umożliwiający błyskawiczną rezerwację miejsca. Obiekt oferuje też całodobowe transfery na i z lotniska. Więcej informacji na temat rezerwacji miejsca parkingowego można znaleźć na stronie
https://pandaparking.pl/.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj