Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Komputery poleasingowe w codziennym użytkowaniu

Zaawansowana technologia w produkcji komputerów sprawia, że z każdym rokiem do sklepów trafiają coraz to bardziej udoskonalone, z najnowszym, wysokiej klasy oprogramowaniem. Któż z nas nie chciałby móc korzystać z takiego sprzętu? Odpowiedź jest jedna, każdy, kto w jakikolwiek sposób pracuje z komputerem.

REKLAMADla zamożnych zakup komputera wysokiej klasy nie stanowi żadnego problemu. Jednak nie każdy z nas ma możliwość dysponowania gotówką w wysokości kilku tysięcy złotych na zakup nowego sprzętu. W sytuacji, kiedy cena sprzętu jest dla nas za wysoka, pojawia się ciekawe rozwiązanie, mianowicie zakup komputera w wersji poleasingowej.

Komputery w wersji poleasingowej są komputerami używanymi, jednak w poważnych sklepach jak https://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-komputery nic nie straciły ze swej jakości. Wszystkie komputery w wersji używanej pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, a często pozyskiwane są od zachodnich korporacji i firm. Zazwyczaj jest to sprzęt powystawowy lub używany w krótkim okresie czasu. Najczęściej firma korzysta z komputera od roku do 3 lat, po czym wymienia sprzęt na nowy. Sprzęt w wersji leasingowej nosi niewielkie ślady użytkowania, co w żaden sposób nie ma wpływu na jakość i wydajność w pracy. Ten, który jest w pełni sprawnie techniczny, a nie przystaje do wymagań wielkiej firmy, jak najbardziej sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Komputer pozyskany w wersji poleasingowej jest najczęściej towarem markowym, bezawaryjnym i potrafi zdecydowanie dłużej służyć niż komputery zakupione w sklepie sieciowym czy firmowane mniej znaną marką producentów.

Przed sprzedażą indywidualnemu nabywcy sprzęt komputerowy jest poddany konserwacji, wymienione zostają zużyte podzespoły, często zostaje zwiększona pamięć operacyjna a następnie przeprowadzone są testy techniczne. Ponadto komputer zostaje wyposażony w oprogramowanie Windows 10 PL. Warto zaznaczyć, że oferowany komputer poleasingowy to nie tylko marka, wysoka jakość, solidność, wydajność w pracy, ale również zabezpieczenie na przyszłość w postaci gwarancji na okres 12 miesięcy, co przekłada się na łatwe i szybkie dokonanie naprawy, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki gwarancji zyskujemy bezpieczeństwo i spokój. W razie potrzeby pracownicy sklepu-serwisanci służą pomocą w zakresie rozwiązywania ewentualnych trudności, naprawy czy wymiany sprzętu. Zakupu możemy dokonać bezpośrednio w sklepie, samemu dokonując wizualizacji komputera lub zamówić przesyłkę kurierską. Wynika z tego, że w bardzo przystępnej cenie możemy zakupić komputer w wersji poleasingowej, który jest w pełni sprawny i idealnie nadaje się do dalszego użytkowania.

Komputery poleasingowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Z takiej formy zakupu korzystają nie tylko biura i przedsiębiorcy, ale przede wszystkim indywidualni klienci, zainteresowani sprzętem wysokiej klasy. Coraz więcej osób spędza czas przed komputerem. Robi to zawodowo lub dla przyjemności. W każdej sytuacji na pewno większą przyjemność i komfort wykonywanej pracy sprawia sprzęt, na którym możemy działać i dlatego komputery poleasingowe są dobrym rozwiązaniem naszych potrzeb. Standardy komputerów poleasingowych zadowolą każdego, od namiętnego fana gier komputerowych, po pracownika biura, ucznia czy seniora. Każdy z nich ceni sobie innowacyjne i zaawansowane technologie sprzętu komputerowego, dlatego docenia również walory komputerów poleasingowych.

Komputery poleasingowe są znacznie tańsze niż ich nowe odpowiedniki i w tak niskiej cenie, jaką oferują firmy zajmujące się sprzedażą sprzętu poleasingowego, nie znajdziemy lepszego i bardziej wydajnego komputera. Komputer w wersji poleasingowej sprawdza się w każdej formie użytkowania i na pewno zadowoli każdego, kto zdecyduje się na jego zakup.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj